Internautka skomentowała taniec Anny Lewandowskiej: "Przepełniony kocimi ruchami"

Choć Anna Lewandowska jest niezwykle zajęta, to czasami udaje się jej znaleźć chwilę dla siebie, podczas której może np. potańczyć. Kobieta uwielbia bachatę i chętnie dzieli się z internautami swoimi popisami. Pod nowym nagraniem, które opublikowała w mediach społecznościowych, pojawiły się różne komentarze. Jeden z nich dotyczył "kocich ruchów" i granic w związku.

Anna Lewandowska tańczy bachatę

Anna Lewandowska niemal całe życie związana jest ze sportem. Żona Roberta Lewandowskiego jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Polski i Europy w karate tradycyjnym. Próbowała również takich aktywności, jak boks czy surfing, a finalnie całkowicie poświęciła się fitnessowi. Trenerka prowadzi treningi i motywuje swoich fanów do tego, aby wprowadzili do swojego planu dnia choć odrobinę sportu.

Influencerka jakiś czas temu odkryła nową pasję – stał się nią taniec, a dokładniej bachata.

Internauci komentują taniec Lewandowskiej

Anna często pokazuje w mediach społecznościowych nagrania z treningów tanecznych. Zazwyczaj pod takimi postami pojawia się kilka komentarzy, w których ktoś dziwi się, że Lewandowska „pozwala sobie” na takie tańce z innymi mężczyznami, kiedy ma męża.
Ostatnio trenerka opublikowała nowe nagranie i pod nim również mogliśmy zauważyć tego typu komentarze.

Tym razem internautka zwróciła uwagę na to, że taniec, który wykonuje Anna jest przepełniony seksualnością i kocimi ruchami.

Aniu, kiedy oglądam Twoje tańce to na prawdę jestem pod wrażeniem… a z drugiej strony mam myśl: że ten taniec jest przepełniony seksualnością, kocimi ruchami, bliskością, intymnością i zastanawiam się, gdzie są tu te granice dotyczące związku i partnera życiowego…

Inni jednak byli zachwyceni popisami trenerki:

Coraz lepiej Ania , widać luz i radość. Dobrze, że nie słuchałaś ludzi i się nie poddałaś, brawo mega postawa i wzór do naśladowania

Coraz piękniej wychodzą Ci te ruchy

Oceń ten artykuł 0 0