Internautom nie spodobał się nowy post Małgorzaty Rozenek: „Po co to pokazywać publicznie?"

Małgorzata Rozenek jest w trakcie budowania formy życia. Postępami w treningach dzieli się z fanami na Instagramie. Ostatni post, w którym celebrytka pokazała, jak wykonuje ćwiczenia z liną, spotkał się z niezadowoleniem niektórych internautów. O co poszło?

Zmiany u Małgorzaty Rozenek

Jakiś czas temu Gosia Rozenek nagrała InstaStory, w którym opowiedziała o zmianach związanych z tym, co będzie publikować w mediach społecznościowych. Kobieta poinformowała, że jej styl życia opiera się teraz na rutynie treningowej, przez co na Instagramie będą teraz pojawiać się tego rodzaju treści. Celebrytka obawiała się, że jej fani będą znudzeni taką formą postów.

Mam czas, w którym śpię, jem, trenuję i to powtarzam. Zupełnie inaczej wygląda wszystko to, co robię

– mówiła na Instagramie.

Zapowiedzi Rozenek weszły w życie i na jej profilu rzeczywiście zaczęły pojawiać się liczne relacje z treningów. Nie wszyscy internauci byli tym zachwyceni…

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zawód w komentarzach

Na Instagramie Małgorzaty pojawił się post z filmem, na którym kobieta trenuje z polską zawodniczką MMA – Joanną Jędrzejczyk. Podczas ćwiczeń z liną można było zauważyć, że sylwetka Rozenek nabrała sportowych rysów. Umięśnione ciało celebrytki robi niezwykłe wrażenie! W komentarzach wiele osób chwaliło kondycję i siłę Małgorzaty:

Co jak co, ale jest moc!
Gosiu imponujesz!

Swój podziw wyraził też Wojtek „Łozo” Łozowski, pisząc:

Ale bestia!

Nie wszyscy internauci podzielali zachwyty. Jedna użytkowniczka napisała, że nie rozumie, dlaczego takie rzeczy pokazywane są publiczne i zasugerowała, że jest to chyba robione tylko po to, aby poprawić sobie samopoczucie:

Po co to pokazywać publicznie,żeby dostać super komentarze i poprawić sobie samopoczucie czy jak.

Ktoś inny martwił się, że po takich treningach Gosia przestanie wyglądać jak kobieta i będzie mieć „ręce jak strong man”:

Żeby niedługo nie wyglądała jak kobieta. Tylko ręce jak strong man a nie wszystkim to pasuje. (…) A ona to wszystko dla kasy robi.

Fanki Rozenek broniły ulubienicy w komentarzach. Celebrytka nie odniosła się do wpisów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Oceń ten artykuł 0 0