Iza Kuna odsłoniła nagie ciało. 52-letnia aktorka w odważnej sesji! [FOTO]

Iza Kuna pokazała odważne kadry, na których w zmysłowych pozach odsłania ciało. 52-letnia aktorka wzięła udział w śmiałej sesji zdjęciowej, a efekty jej współpracy z fotografką znajdziemy na Instagramie. "Piękno w idealnej formie" - komentują internauci.

Iza Kuna w zmysłowej sesji zdjęciowej!

Izabela Kuna cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Ma w swoim dorobku dziesiątki rozmaitych kreacji teatralnych, filmowych i serialowych. Widzowie z pewnością pamiętają jej role w takich produkcjach, jak m.in.: "Drogówka", "Lejdis", "33 sceny z życia", "Pitbull. Ostatni pies", "Listy do M.", "Lincz", "Śniadanie do łóżka" czy seriali "Szpilki na Giewoncie", "Singielka".

Ostatnio 52-latka wzięła udział w wyjątkowym projekcie. Jest zmysłowo i kobieco. Efekty współpracy z Martą Wojtal robią wrażenie. Zarówno na Instagramie aktorki, jak i fotografki, pojawiły się fotografie z niezwykłej sesji zdjęciowej.

(By zobaczyć wszystkie zdjęcia, kliknij w strzałkę po prawej)

Izabela Kuna na Instagramie

Izabela Kuna należy do grona aktorek, które są aktywne w sieci, choć przy tym pilnie strzegą swojej prywatności. 52-latka stara się być w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami za pośrednictwem jej profili w mediach społecznościowych. Gwiazda wyróżnia się oryginalnym poczuciem humoru, którym skradła serca wielu internautów. Do wirtualnej galerii kobiety trafiają posty, opatrzone oryginalnymi opisami, na które fani reagują z entuzjazmem. Obecnie konto Izy Kuny na Instagramie obserwuje niemal 100 tysięcy użytkowników sieci, a ta liczba stale rośnie. 

 

Izabela Kuna na zdjęciach z wakacji. Założyła strój kąpielowy i ciepłą czapkę. "Wygląda Pani jak milion dolarów"
Izabela Kuna opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia z wyjazdu. Aktorka zaprezentowała się w naturalnym wydaniu, pozując bez makijażu, a także prezentując zgrabną figurę w stroju kąpielowym. Do wspomnianego ubioru Kuna dołączyła również ciepłą...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Iza Kuna odsłoniła nagie ciało. 52-letnia aktorka w odważnej sesji! [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.