Izabella Krzan dołącza do "Kanału Zero". "Totalnie się nie spodziewałem"

Izabella Krzan dołącza do "Kanału Zero". Ta informacja właśnie została ogłoszona w mediach społecznościowych. Odbiorcy projektu Stanowskiego nie kryją zaskoczenia.

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Izabella Krzan w „Kanale Zero”

Izabella Krzan opublikowała na Stories zdjęcie, które wywołało mnóstwo emocji. Zrobiła je podczas jazdy samochodem. Na fotografii uśmiecha się. Dodała do niej także tajemnicze słowa: „Nie uwierzycie”. Po jakimś czasie na kolejnym Stories przekazała natomiast, że ma już nową pracę. Izabella Krzan dołącza do „Kanału Zero” Krzysztofa Stanowskiego. Ta wiadomość pojawiła się także na oficjalnym profilu projektu na Instagramie.

Jest wysoko? Jest! @izabellakrzan dołącza do drużyny! Prezenterka telewizyjna, modelka, Miss Polonia 2016. Poranki to zdecydowanie jej chleb powszedni. Witamy w Kanale Zero!

Izabella Krzan napisała także kilka słów na temat przejścia do innego rodzaju medium. W wizytówce w humorystyczny sposób nawiązała do „Koła fortuny”:

Przejście z Tv do internetu to spore wyzwanie. W razie czego, zawsze możecie za dwie stówki kupić u mnie samogłoskę i też się dogadamy. 

Izabella Krzan dołącza do „Kanału Zero”

Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Odbiorcy „Kanału Zero” przyznają, że nie spodziewali się Izabelli Krzan w zespole. Niektórzy z nich spekulują, że być może dołączy do niego również Tomasz Kammel.

Świetny ruch! Iza to kobieta „z jajami”!
Fajny ruch, dosyć niespodziewany i oko cieszy się na sam widok
Totalnie się nie spodziewałem
Oo super
To jeszcze spodziewam się Kamela w teamie - czytamy. 

Izabella Krzan pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie”

Izabella Krzan przez 3 lata prowadziła „Pytanie na śniadanie” w parze z Tomaszem Kammelem. Ekranowy duet cieszył się bardzo dużą sympatią widzów. Początkowo do mediów trafiały informacje, że tych gospodarzy ominą zmiany, jakie zostały wprowadzone w porannym paśmie Dwójki. Po czasie oboje oficjalnie przekazali, że żegnają się z „Pnś”.

Czuje w kościach, ze niebawem spotkamy się TU lub TAM i mam nadzieje, ze wyruszycie w tę podróż ze mną! – napisała wówczas zagadkowo we wpisie.

Fot. Instagram/@izabellakrzan

Tomasz Kammel podsumował lata spędzone w "Pytaniu na śniadanie". "Nie byłem idealnym kolegą z pracy"
Tomasz Kammel nie będzie już prowadzącym "Pytania na śniadanie". Prezenter opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym podsumował lata pracy w śniadaniówce. Opowiedział, jakich "przewinień" dopuścił się...

Oceń ten artykuł 34 11

Ogólna ocena Izabella Krzan dołącza do "Kanału Zero". "Totalnie się nie spodziewałem" to: 75% / 100%, uzyskana z: 45 głosów.