Izabella Krzan kusi w mikroskopijnym bikini. "Kwintesencja kobiecości" [ZDJĘCIE]

Iza Krzan wrzuciła do sieci zdjęcie w bikini. Piękna prezenterka TVP oraz Miss Polonia z 2016 roku wybrała modny krój, w którym prezentowała się fantastycznie! Wakacyjna fotografia zyskała mnóstwo komplementów.

Izabella Krzan w bikini

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan nie zwalnia tempa nawet w wakacje! Piękna Miss Polonia z 2016 roku wraz z ekipą przygotowującą „Wakacyjną Trasę Dwójki” odwiedza różne zakątki, by zachęcać publiczność i widzów przed telewizorami do wspólnej zabawy. Współprowadząca program „Pytanie na śniadanie” ma więc sporo na głowie, ale udało jej się wygospodarować też chwilę wolnego – modelka udała się w strony rodzinnego Olsztyna, by tam „naładować akumulatory” przed kolejnymi wyzwaniami. Krzan nigdy nie ukrywała, że jest bardzo związana z tym miejscem oraz że zawsze chętnie do niego wraca. Tym razem odwiedziny połączyła z krótkim relaksem, odpoczywając m.in. w bikini! Do galerii zdjęć Izy na Instagramie trafił iście wakacyjny kadr prezentujący Krzan właśnie w letnim stroju.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Iza Krzan na Instagramie

Iza Krzan została „przyłapana” podczas zażywania słonecznej kąpieli. Twarz zasłoniła czapką z daszkiem, a nieco pofalowane włosy delikatnie zsunęły się z ręcznika.

Na pomoście jej szukajcie

– skomentowała krótko Krzan, jednocześnie przesyłając mnóstwo pozytywnej energii w stronę internautów.

Ci nie pozostali jej dłużni, wprost zalewając Izabellę komplementami!

Piękna, śliczna, urocza.

Petarda!

Kwintesencja kobiecości.

Wyglądasz bosko!

– czytamy w komentarzach.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Oceń ten artykuł 1 8

Ogólna ocena Izabella Krzan kusi w mikroskopijnym bikini. "Kwintesencja kobiecości" [ZDJĘCIE] to: 11% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.