hity na MAXXa
hity na MAXXa

Izabella Krzan odsłoniła ciało na siłowni. Internauci nie mogą oderwać wzroku od jej sylwetki! [WIDEO]

Izabella Krzan nieustannie otrzymuje wiele komplementów dotyczących jej wysportowanej sylwetki. 28-latka zawdzięcza ją regularnym ćwiczeniom. W sieci zamieściła nagranie, na którym pokazała swój trening na siłowni.

Izabella Krzan regularnie trenuje

Izabella Krzan jest jedną z najpiękniejszych Polek. Miss Polonia 2016 na co dzień występuje przed kamerami. Widzowie mogą oglądać ją w porannym magazynie „Pytanie na śniadanie”, gdzie podczas każdego wydania zachwyca nie tylko wyjątkową urodą, ale i świetną sylwetką.
Jednym z sekretów jej nienagannej figury są regularne treningi. 28-latka nie zapomina o nich niezalenie od tego, gdzie się znajduje. Na Instagramie publikuje wpisy, w których pokazuje, że o dobrą formę dba nawet na egzotycznych wyjazdach.

Izabella Krzan na siłowni

W sieci fani modelki mogą nie tylko obserwować efekty ćwiczeń, ale również podglądnąć swoją idolkę podczas rzeźbienia ciała. W sieci pojawiły się już nagrania z workiem bokserskim. Teraz 28-latka pokazała, jak wykonuje różnorodne ćwiczenia na siłowni. Wyznała też, że w ostatnim czasie musiała zrezygnować z odwiedzania tego miejsca.

Jedni wracają do szkoły, inni na nowo witają się z siłownią. Przerwę wywołały problemy z kręgosłupem, dlatego jedyną formą aktywności fizycznej w trakcie wakacji było bieganie, które - ku mojemu zaskoczeniu - da się lubić! Plan na jesień - dalej biegać, więcej dźwigać, pilnować talerza – poinformowała obserwatorów.

Ci w komentarzach przyznali, że regularne treningi również są elementem ich codzienności. Nie szczędzili też komplementów dotyczących jej sylwetki.

Masz perfekcyjnie wyrzeźbione ciało – czytamy.

Izabella Krzan na Instagramie

Izabella Krzan cieszy się dużą sympatią widzów, co przekłada się również na jej popularność w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy internautów. Modelka dba o to, aby regularnie pojawiały się tam nowe treści. Chętnie publikuje kadry dotyczące życia prywatnego i wyjazdów na urlopy. Nie szczędzi internautom także ujęć zza kulis „Pytania na śniadanie”, często decydując się na humorystyczne nagrania z jej ekranowym partnerem, Tomaszem Kammelem.

Izabella Krzan zachwyca w bikini. Modelka nie pozostawiła wiele wyobraźni! [FOTO]
Izabella Krzan niedawno wybrała się na Warmię. Modelka pokazała w social mediach, jak korzysta z urlopu. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini. "Syrenka Iza" - piszą obserwatorzy.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Izabella Krzan odsłoniła ciało na siłowni. Internauci nie mogą oderwać wzroku od jej sylwetki! [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.