Izabella Krzan pokazała mamę. Internauci piszą o uderzającym podobieństwie [WIDEO]

Izabella Krzan wraz z mamą wybrała się na południe Polski, by tam podziwiać zimowe widoki. Współprowadząca program: "Pytanie na śniadanie" pokazała nagranie, na którym znalazła się także jej rodzicielka. Internauci pisali o uderzającym podobieństwie obu pań.

Izabella Krzan w programach TV i prywatnie

Izabella Krzan to jedna z najjaśniejszych gwiazd TVP. Piękna Miss Polonia z 2016 roku szturmem podbiła serca publiczności, pojawiając się w takich programach, jak m.in.: „Koło fortuny” czy „Czar par”. Od lutego 2021 roku współprowadzi także show: „Pytanie na Śniadanie”. Jej telewizyjny partner to Tomasz Kammel, a ten żywiołowy duet za każdym razem jest entuzjastycznie przyjmowany przez widzów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

A jaka jest Iza Krzan prywatnie? O jej życiu osobistym wiadomo niewiele – stąd też w Internecie często pojawiają się wpisy dotyczące m.in. tego, czy modelka ma chłopaka. Z aktywności w mediach społecznościowych wynika, że współprowadząca „PnŚ” jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł tajemniczy Dominik, a prezenterka od czasu do czasu publikuje na Instagramie nowe zdjęcia z ukochanym.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Niedawno Iza Krzan pokazała również mamę – Bożenę. Obie panie udały się w podróż na południe Polski, by tam m.in. podziwiać górskie krajobrazy. Wpis wywołał małe zamieszanie w komentarzach; wszystko za sprawą pewnej adnotacji. Gwiazda wspomniała bowiem o tym, że jej rodzicielka jest już babcią, co uruchomiło falę domysłów.

Czy Izabella Krzan ma dziecko?

W gąszczu zapytań dotyczących Izabelli Krzan wpisywanych przez internautów znaleźć można również hasło: „Czy ma dziecko?”. Jak widać, temat ten nurtuje także użytkowników sieci obserwujących poczynania Izy na Instagramie. Tam właśnie pojawił się wpis dotyczący grudniowego wyjazdu mamy i córki.

O tym, że dużo z Mamą podróżuje, chyba już dobrze wiecie! Ale tym razem było trochę inaczej. To Mama przejęła ster i wyznaczyła nam trasę po mapie wspomnień. Uwielbiamy wspólnie spędzać czas, ale największą radość sprawiają nam chwile w podróży. Wyjazdem w nasze piękne polskie Beskidy udowodniła, że przed nami jeszcze wiele wypraw, bo pomimo oficjalnie bycia babcią, energii ma czasami więcej niż 28-latka (…) – relacjonowała autorka wpisu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Właśnie dopisek o „byciu babcią” zaciekawił niektórych internautów, którzy dołączyli do niego różne interpretacje.

To Iza ma dziecko, że jest babcią? – zastanawiał się jeden z instagramowiczów.

Jego komentarz zauważyła sama Krzan, wyjaśniając:

Mój brat ma dzieci.

Izabella Krzan z mamą – nowe wideo na Instagramie

Poza pytaniami o relacje rodzinne pod nagraniem pojawiło się sporo ciepłych słów skierowanych w stronę pań.

Obie z mamą jesteście cudowne kobiety (…).

Super dziewczyny.

Wspaniała mama i córka.

Izunia, jesteś bardzo podobna do mamy – pisali internauci.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan zatrzymana? Po sieci krąży szokujące zdjęcie. "Nie wyglądam dobrze w żółtym" [FOTO]
Izabella Krzan zatrzymana przez policję? Od pewnego czasu w sieci można natrafić na szokujący wpis mówiący o rzekomym aresztowaniu prezenterki telewizyjnej. Teraz gwiazda "Pytania na śniadanie" osobiście odniosła się do sprawy.

Oceń ten artykuł 0 0