Izabella Krzan pokazała poranioną nogę: "Człowiek z blizną" [ZDJĘCIE]

Iza Krzan wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji i... zaniepokoiła użytkowników sieci! Wszystko przez dość dobrze widoczną bliznę, która "zdobi" jej nogę. Jak zareagowali internauci?

Izabella Krzan planuje wakacje

Izabella Krzan to jedna z jaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Piękna Miss Polonia z 2016 roku znakomicie odnalazła się w świecie przed kamerami, pojawiając się w wielu programach. Widzowie doskonale kojarzą ją z teleturnieju: „Koło fortuny”, gdzie najpierw towarzyszył jej Rafał Brzozowski, a następnie Norbi. Także duet: Izabella Krzan i Tomasz Kammel jest bardzo dobrze znany publiczności. To właśnie oni budzą Polaków, prowadząc wydania „Pytania na śniadanie”. Ich profesjonalizm, poczucie humoru i energia sprawiają, że wspomniana para „PnŚ” cieszy się ogromną sympatią odbiorców.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Prywatnie Iza Krzan kocha podróże. Prezenterka odwiedziła już sporo miejsc, a w planie ma kolejną wycieczkę! Na Instagramie pochwaliła się, że właśnie podjęła ważną decyzję dotyczącą jej wakacji. Póki co 27-latka nie zdradziła jeszcze, dokąd tym razem się wybiera, ale otwarcie przyznała, że zaczyna odliczać do lata! Przy okazji opublikowała wspomnieniowe zdjęcie z Bali, jednak zamiast kadru ukazującego modelkę w stroju kąpielowym, Krzan pokazała ujęcie, które mocno zaniepokoiło niektórych internautów. Piękna miss tym razem pokazała się w luźnej koszulce, odsłaniając nogi. Dobrze widoczna jest też blizna…

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Iza Krzan na zdjęciu z Bali

O zadrapaniu wspomniała sama Krzan, pisząc pod zdjęciem:

Człowiek z blizną… kupił właśnie bilety na kolejnego tripa. I ta perspektywa wyjazdu będzie mnie trzymać w ryzach w trakcie tych styczniowych, szarych dni.

Widok Izy Krzan z poranioną nogą zaskoczył internautów obserwujących instagramowy profil współprowadzącej „PnŚ”. Chociaż jest to archiwalny kadr, to i tak wzbudził on spore zainteresowanie; wiele osób dopytywało w komentarzach o szczegóły zdarzenia, które skutkowało właśnie takim efektem:

Poza zdarciem wszystko ok?

Szacun i lajk za to, że nie zasłaniasz blizny. Równa babka jesteś.

A co się stało w nogę?

Ojej, to przykre, ale zagoi się.

Sama Krzan nie zdradziła, co dokładnie się wydarzyło.

Izabella Krzan i partner

Izabella Krzan w 2016 roku wzięła udział w konkursie Miss Polonia, sięgając po koronę! Ogromny sukces sprawił, że przed młodą modelką drzwi do świata show-biznesu stanęły otworem. Krzan umiejętnie wykorzystała swoją szansę, zasilając grono prowadzących flagowe programy TVP. Często pojawia się również na… scenie! Jako współprowadząca rozmaite koncerty zagrzewa publiczność – zarówno tę zgromadzoną na miejscu, jak i śledzącą show przed telewizorami – do wspólnej zabawy.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @olafkasperski

Iza Krzan prywatnie jest w szczęśliwym związku. Kim jest jej partner? Dominik Kowalski – bo właśnie o nim mowa – to projektant, który również jest obecny w sieci. Na Instagramie znaleźć można wspólne zdjęcia zakochanych wykonane w egzotycznych miejscach. Jak myślicie, jaki kierunek obiorą tym razem?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Dominik (@d.omi_)

Izabella Krzan w górach. Internauci: "Bogini piękna w przestrzeni flory i fauny" [FOTO]
Izabella Krzan opublikowała zdjęcia z urlopu! Tym razem zdecydowała się na polskie góry. "Piękny krajobraz, ale Ty jesteś piękniejsza" - piszą internauci.

Oceń ten artykuł 0 0