Izabella Krzan w czerni. Śmiała stylizacja podkreśliła jej zgrabne ciało. "Nogi do nieba" [ZDJĘCIE]

Izabella Krzan pochwaliła się swoimi planami wyjazdowymi, a także wrzuciła na Instagram zdjęcie z gorącej sesji. Piękna modelka tym razem postawiła na czerń! Najnowszy post współprowadzącej "Pytanie na śniadanie" wywarł spore wrażenie na internautach.

Izabella Krzan o planach na święta

Izabella Krzan spakowała walizki! Tuż po zakończeniu pracy nad wydaniem „Pytania na Śniadanie” piękna modelka pochwaliła się na Instagramie, że w planach jest już jej świąteczna podróż do rodzinnego Olsztyna.

Krzan is coming to town (ang. przyjeżdża do miasta)! Tylko zamiast sań – autem, a renifery zamieniam na dwa a’la shihtzu. Olsztynie, nadciągam!

– zdradziła w najnowszym wpisie.

Swoją wypowiedź prezenterka wzbogaciła również o fotografię ukazującą ją w nieco innym niż zwykle wydaniu. Na kadrze pochodzącym z sesji zdjęciowej Izabella Krzan zaprezentowała się w czarnym zestawie. Top podkreślający biust, luźna marynarka oraz krótka spódnica – wszystko to znakomicie wyeksponowało zgrabną figurę modelki.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Komplementy od internautów

Izabella Krzan w wersji „black” trafiła w gusta internautów, o czym mogą świadczyć pozostawione przez nich „ślady”! Mowa oczywiście o komentarzach pojawiających się pod wspomnianym wpisem. Próżno szukać tu słów krytyki, a królują komplementy!

Super stylówka, pięknie Iza.

Izuś, jakaś Ty piękna.

Nogi do nieba (…).

Cudowności.

Stylizacja na medal.

Rośnie również licznik wirtualnych „serduszek” – każde kliknięcie to wyraz sympatii pozostawiany przez użytkowników sieci.

Izabella Krzan i programy telewizyjne

Izabella Krzan dba o to, by na jej instagramowym koncie nie było nudno! Piękna Miss Polonia z 2016 roku chętnie publikuje rozmaite kadry, tym samym nieco uchylając rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda jej życie. Już od momentu otrzymania tytułu „miss” Krzan aktywnie działa w show-biznesie: w 2017 roku została reporterką programu: „Pytanie na śniadanie”, a także znalazła się w gronie gospodarzy teleturnieju: „Koło fortuny”. Początkowo towarzyszył jej Rafał Brzozowski, a od 2019 roku u boku Krzan pojawia się Norbi.

Przygoda Izy Krzan z „Pytaniem na śniadanie” nabrała tempa: w lutym zeszłego roku modelka została współprowadzącą, tworząc parę z Tomaszem Kammelem. Publiczność „PnŚ” pokochała duet: „Krzamel”, a odcinki z udziałem wspomnianych prowadzących gromadzą przed telewizorami sporą publiczność.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan na Instagramie zdradza również, jak spędza czas wolny. Wśród fotografii zamieszczanych przez modelkę znaleźć można m.in. migawki z wakacji lub rozmaitych wyjazdów. Na niektórych fotografiach widać także bliskich Krzan: mamę i partnera. Czekacie na świąteczne kadry Krzan prosto z Olsztyna?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan podzieliła się prywatnym kadrem. Tak pozowała z mamą! "Dwie ślicznotki"
Izabella Krzan podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym znalazła się również jej mama - Bożena. Właśnie w taki sposób piękna modelka postanowiła...

Oceń ten artykuł 0 0