Izabella Krzan w stroju kąpielowym jak ze "Słonecznego patrolu". Fani: "Jesteś boginią tej plaży" [ZDJĘCIA]

Izabella Krzan w środku zimy zaserwowała fanom odrobinę lata. Prezenterka pokazała się w stroju kąpielowym jak ze "Słonecznego patrolu" i zrobiła furorę. "Pamela się chowa" - pisze jeden z komentujących.

Izabella Krzan w TV

Izabella Krzan jest obecnie jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia z 2016 roku jest gospodynią porannego pasma „Pytanie na śniadanie” i teleturnieju „Koło fortuny”, a ponadto regularnie prowadzi kolejne organizowane przez TVP imprezy. Ostatnio piękna modelka dostała kolejny program. Prowadzony przez nią „Kamper Polska” to pierwszy oryginalny reality show TVP VOD. Pierwszy odcinek trafił do sieci 12 stycznia 2023 roku.

Izabella Krzan – Instagram

27-letnia gwiazda TVP chętnie informuje fanów o wszelkich nowinkach ze swojego życia zawodowego. Najczęściej używa do tego Instagrama, gdzie jej poczynania śledzi już ponad 275 tysięcy internautów. Za pośrednictwem swojego profilu nie omieszkała również zaprosić na premierę kolejnego odcinka „Kamper Polska”. Ta odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Izabella Krzan jak w „Słonecznym patrolu”

Swoje zaproszenie na najnowsze wydanie programu „Kamper Polska” jego gospodyni zilustrowała serią zakulisowych zdjęć. Gorące kadry sprawiły, że fani Izy w środku zimy przez chwilę znów poczuli lato. Neonowy strój kąpielowy, w którym zapozowała Krzan, od razu skojarzył się jej obserwatorom z kultowym „Słonecznym patrolem”. W komentarzach nie zabrakło porównań do Pameli Anderson. Zdaniem miłośników urody byłej miss amerykańska gwiazda w tym zestawieniu wypada jednak dość blado.

Wyglądasz zupełnie jak z „Baywatch”!

Piękna ratowniczka. Czyżby nowa wersja „Słonecznego patrolu” się szykowała? Przepięknie

Pamela się chowa. Wyglądasz zjawiskowo

Jesteś boginią tej plaży. Super

Izabela jak Pamela

Pamela Anderson może się schować

– ocenili komentujący.

Przesuń w prawo.

Oceń ten artykuł 0 3