JDabrowsky pokazał twarz nowo narodzonej córki! "Wzruszam się" [FOTO]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali na świecie trzecią córkę! Influencer opublikował na Instagramie pierwszą fotografię z pociechą. "Witaj na świecie, kruszynko" - czytamy w opisie.

Jan Dąbrowski wita na świecie trzecią córkę

We wtorkowy poranek influencer poinformował, że jego żona, Sylwia Przybysz, urodziła właśnie córkę. Dziewczynka przyszła na świat 30 maja, o godzinie 6:23. Dotychczas para nie ujawniła, jak nazwała pociechę. Wiadomo tylko, że nadano jej imię na literę "J". Internetowi celebryci, którzy w ubiegłym roku wzięli ślub, wychowują już dwie córki. W 2020 roku powitali na świecie Polę, a rok później Nelę.

Witamy na świecie, J. 6:23

– czytamy winstagramowej relacji Dąbrowskiego.

fot. Instagram/@jdabrowsky

Jan Dąbrowski pokazał nowo narodzoną córkę

26-latek nie kryje radości z powodu narodzin swojego trzeciego dziecka. Zaledwie kilka godzin po porodzie youtuber opublikował na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Pod fotografią zamieścił uroczy opis.

Witaj na świecie, kruszynko. To przepięknie uczucie móc cię fizycznie uściskać. Przez ostatnie 9 miesięcy rozmawialiśmy ze sobą przez Mamusię - podziwiałem, jak na mój nietuzinkowy wokal reagowałaś ruchami w mamy brzuszku. Dzisiaj wzruszam się, gdy łagodniejesz i zasypiasz, gdy do ciebie mówię

– napisał, zwracając się do córki.

Dąbrowski wspomniał także o swojej żonie, Sylwii Przybysz. Influencer podkreślił w swoim wpisie, że jest z niej niesamowicie dumny.

Masz najdzielniejszą i najbardziej kochaną mamę na świecie. Sylwia, jestem z ciebie niesamowicie dumny. To, ile siły ma w sobie Sysia, jest nie do opisania

– dodał.

Pod wpisem internetowego celebryty błyskawicznie pojawiły się gratulacje, m.in. od Wersow i Anieli Bogusz, które także spodziewają się córek. W zaledwie kilkanaście minut od publikacji zdjęcie zebrało ponad 120 tysięcy tzw. serduszek.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena JDabrowsky pokazał twarz nowo narodzonej córki! "Wzruszam się" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.