Jak czuje się księżna Kate? Są nowe informacje

Księżna Kate ma raka. W mediach pojawiły się nowe informacje o jej stanie zdrowia. Wiadomo, jak się czuje.

fot. East News
fot. East News

Księżna Kate ma raka

Księżna Kate kilka miesięcy temu nagle przestała pokazywać się publicznie. Jej niespodziewane zniknięcie rodziło falę spekulacji. W marcu żona księcia Williama nagrała specjalne oświadczenie, w którym wyznała, że choruje na nowotwór. Na początku roku przeszła poważną operację brzucha. Początkowo lekarze nie podejrzewali, że może mieć raka. Chorobę wykazały dopiero badania wykonane po operacji. Na szczęście udało się ją wykryć we wczesnej fazie. Kate Middleton wyjaśniła też, że medycy zalecili jej poddanie się zapobiegawczej chemioterapii.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia – mówiła wówczas.

Stan zdrowia księżnej Kate

Wiadomo już, że księżna Kate wróci do swoich obowiązków dopiero wtedy, kiedy lekarze wyrażą na to zgodę. „Vanity Fair", powołując się na informacje uzyskane od przyjaciółki żony księcia Williama, przekazuje, że członkini rodziny królewskiej czuje się lepiej i dobrze znosi leczenie. Może też liczyć na wsparcie bliskich.

To wielka ulga, że toleruje leki i faktycznie czuje się o wiele lepiej. To był oczywiście bardzo trudny i niepokojący okres. Wszyscy byli wokół niej – William, jej rodzice oraz siostra i brat – podał informator z otoczenia księżnej Kate.

Księżna skupia się teraz na tym, aby odciąć się od stresu:

Teraz kluczową rzeczą dla Kate jest unikanie wszelkiego rodzaju stresu i niepokoju oraz kontynuowanie rekonwalescencji.

Oceń ten artykuł 0 0