Jak dzieci Filochowskich spędzają czas wolny? Aga z "Rolnika..." pokazała zdjęcia

Co nowego u Agnieszki z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć na Instagramie. Jej synowie ostatnio skorzystali ze słonecznej pogody, żeby rozpocząć sezon rowerowy. Szczęśliwa mama podzieliła się zdjęciami swoich pociech!

Pary, które powstały dzięki programowi "Rolnik szuka żony"

Historie uczestników "Rolnik szuka żony" od lat interesują spore grono widzów. Dzięki programowi powstało wiele związków, które przetrwały próbę czasu. Wśród nich znaleźli si m.in.: Robert i Agnieszka (2. edycja), Grzegorz i Ania również (2. edycja), Małgosia i Paweł (4. edycja)j, Marta i Paweł (7. edycja), Joanna i Kamil (8. edycja) czy Michał i Adrianna (9. edycja). Te pary nie tylko zdecydowały się na wspólne życie, ale również założyły rodziny.

Małgosia Borysewicz z "Rolnika..." inspiruje! "Pawłowi się trafiła żona na medal" [WIDEO]
Magłosia Borysewicz z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie przestaje inspirować. Bohaterka popularnego show pokazuje fanom, jak z powodzeniem łączy pracę w gospodarstwie, opiekę nad dziećmi i przyrządzanie pyszności dla całej...

Rodzinne szczęście Roberta i Agnieszki

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych par z programu są Agnieszka i Robert Filochowscy. Ich miłość rozkwitła w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Czas pokazał, że w ich przypadku, zgłoszenie do randkowego show TVP było dobrą decyzją. Robert oświadczył się Agnieszce w Mikołajki w 2015 roku, a kilka miesięcy później zakochani wzięli ślub. Ich rodzina szybko się powiększyła – dziś wychowują dwóch synów, Tomka (ur. 2017 r.) i Adasia (ur. 2021 r.). Chłopcy cieszą się beztroskim dzieciństwem na wsi, co z zaciekawieniem obserwują ich liczni fani w mediach społecznościowych.

Życie Filochowskich na wsi 

Aktualności o życiu Roberta i Agnieszki, jak i innych uczestników programu, można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele rodzinnych chwil i urokliwych kadrów z życia na wsi znajduje swoje miejsce na Instagramie. Najnowsze zdjęcia na InstaStories Agnieszki pokazuje, jak jej synowie korzystają z uroków życia na wsi, co cieszy i inspiruje obserwujących ich internautów. Ostatnio uczestniczka drugiej edycji "Rolnika..." pokazała, że chłopcy zainaugurowali już sezon rowerowy w związku z piękną pogodą. Na zdjęciach widzimy, jak Tomek i Adam szaleją na "dwóch kółkach".

 

Jak dzieci Filochowskich spędzają czas wolny? Aga z "Rolnika..." pokazała zdjęcia

Jak dzieci Filochowskich spędzają czas wolny? Aga z "Rolnika..." pokazała zdjęcia

fot. InstaStories, instagram@aga.filochowska

Zmiany w życiu Waldemara i Doroty z "Rolnika...". "Na dniach będzie 5 miesięcy"
Waldemar i Dorota to para powstała w minionej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Niedawno uczestnik show zorganizował na Instagramie sesję "Q&A", podczas której odpowiadał na nurtujące internautów zapytania. Przy okazji...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Jak dzieci Filochowskich spędzają czas wolny? Aga z "Rolnika..." pokazała zdjęcia to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.