hity na MAXXa
hity na MAXXa

Jak smakuje jagodzianka za 31 złotych? Księżulo ocenił wypieki z lokalu Magdy Gessler

Obecnie gdzie się nie popatrzymy, tam czekają na nas jagodzianki. Książulo postanowił przetestować wypieki z różnych cukierni oraz piekarni i sprawdzić, które są najpyszniejsze. W teście nie zabrakło jagodzianek z lokalu Magdy Gessler. Jak ocenił je influencer?

fot. YouTube
fot. YouTube

Książulo testuje jedzenie od Magdy

Książulo to obecnie jeden z najpopularniejszych twórców, którzy działają na platformie YouTube. Mężczyzna zajmuje się nagrywaniem materiałów, podczas których testuje i ocenia jedzenie. W jego repertuarze najczęściej znajdują się kebaby, jednak ostatnio znalazło się w nim miejsce również na jagodzianki. Jedną z cukierni, z których Książulo i jego towarzysz Wojek wzięli wypieki, był lokal sygnowany nazwiskiem Lary i Magdy Gessler.  Za jedną sztukę influencerzy musieli zapłacić 31 złotych, co już wzbudziło ich lekkie niezadowolenie.

Jak smakuje jagodzianka od Magdy Gessler?

Jako pierwszy za jagodziankę zabrał się Wojek. Od razu zauważył zadawalającą ilość nadzienia, a także delikatne, rozpływające się w ustach ciasto. Choć produkt od Gessler przypadł mu do gustu, problemem i tak pozostała cena.

Bardzo przyjemna jagodzianka, ale powiem ci, że ja nie lubię przepłacać. […] Nie wiem, czy czuję, że jem jagodziankę za 31 złotych – ocenił.

Książulo pochwalił natomiast kruszonkę, która – w jego opinii – jest „inna niż wszędzie”. Chociaż wypiek bardzo mu smakował, to również stwierdził, że cena jest zbyt wygórowana.

Nie warto tutaj przepłacać. 31 złotych to już jest przesada. Płacimy tutaj za prestiż, nazwisko Magdy Gessler – powiedział.

W gastronomicznej karierze Książula już wiele razy mogliśmy zobaczyć, jak youtuber ocenia produkty sygnowane nazwiskiem słynnej restauratorki. Influencer odwiedza lokale, które pamiętamy z programu „Kuchenne rewolucje”, testuje także potrawy z należących do celebrytki miejsc. W lutym sprawdził, jak wypadają pączki zakupione w „Słodki Słony”. Te z nadzieniem malinowym oraz różanym bardzo mu smakowały, ale – tak jak w przypadku jagodzianek – stwierdził, ze cena jest za wysoka. Jedna sztuka kosztowała 22 złote.

Oceń ten artykuł 0 1