Jak wygląda dziś Dorota Chotecka? Danusia z "Miodowych lat" odsłania ciało w stroju kąpielowym z głębokim dekoltem! [ZDJĘCIA]

Dorota Chotecka należy do grona aktywnych użytkowników Instagrama, gdzie ostatnio opublikowała kolejne wakacyjne fotki! Tym razem piękna aktorka zaprezentowała się w stroju kąpielowym zakończonym głębokim dekoltem. Efekt? Zobaczcie galerię poniżej!

Dorota Chotecka w stroju kąpielowym

Lato w pełni! W mediach społecznościowych pojawiają się coraz to nowe fotografie z gwiazdami w „wakacyjnych wydaniach”. Swoją „cegiełkę” dorzuciła właśnie Dorota Chotecka, która opublikowała na Instagramie nowy post. 56-letnia aktorka chętnie pozowała do zdjęć prosto z… leżaka, mając na sobie dość mocno wycięty strój kąpielowy. Uwagę zwraca również dość spory parasol chroniący gwiazdę przed słońcem.

Przesuń w prawo.

Wakacje Doroty Choteckiej

W opisie do wspomnianych kadrów Dorota Chotecka zdradziła, że uwielbia wakacyjną aurę, jednak zdarza jej się „uciekać” przed promieniami słonecznymi:

Kocham słońce, ale i tak wyleguję się w cieniu. A jak jest u Was?

– zwróciła się do internautów.

Żona Radosława Pazury otrzymała sporo komentarzy, w których odpowiedzi na zadane przez nią pytanie przeplatały się z komplementami!

Mam tak samo, pozdrawiam serdecznie.

Figura jak u 18-nastki!

Ogień, pięknie!

Super, sedeczności moc!

Dorota Chotecka zyskała sympatię widzów charakterystycznymi rolami, które ma na swoim koncie. W pamięci odbiorców zapisały się takie kreacje, jak Jola z „13 posterunku”, Danuta Norek z „Miodowych lat” czy Krystyna Więcławska z „Rancza”.

Prywatnie Dorota Chotecka od wielu lat tworzy udany związek z Radosławem Pazurą, z którym ma córkę – Klarę.

Poruszenie pod najnowszymi zdjęciami Doroty Choteckiej. Tak aktorska para świętuje zmiany w życiu rodzinnym!
Dorota Chotecka podzieliła się swoją radością z internautami, publikując w mediach społecznościowych serię nowych wpisów i zdjęć. Tak aktorska para świętuje zmiany, jakie...

Oceń ten artykuł 0 0