Jak wygląda dziś Natalia Oreiro? Gwiazda "Zbuntowanego anioła" opublikowała zdjęcia z "drapieżnej" sesji foto!

Pamiętacie telenowelę pt.: "Zbuntowany anioł"? Odtwórczyni głównej roli - Natalia Oreiro - aktywnie działa w mediach społecznościowych, a niedawno wrzuciła do sieci nowe foty! Jak zmieniła się serialowa Milagros?

Natalia Oreiro i nowe zdjęcia

Natalia Oreiro zyskała ogromną popularność dzięki telenoweli: „Zbuntowany anioł”. W 1998 roku otrzymała rolę niepokornej i żywiołowej Milagros – pokojówki, która zakochuje się w synu właściciela. Uczucie, które połączyło Mili i Iva (Facundo Arana) było wystawione na wiele prób, a widzowie mocno kibicowali zakochanym. „Muñeca brava” – czyli właśnie „Zbuntowany anioł” – był telewizyjnym projektem, który trafił do blisko stu krajów! Natalia Oreiro i Facundo Arana stali się popularni także w Polsce, a telenowelę premierowo można było oglądać w latach: 2000-2001. Do dziś serial jest chętnie powtarzany, a coraz to nowe grupy odbiorców poznają historię miłości głównych bohaterów.

A co słychać dziś u odtwórczyni roli Milagros? Natalia Oreiro w maju świętowała 45. urodziny. Piękna aktorka i piosenkarka niezmiennie aktywnie działa w show-biznesie, a ostatnio pojawiła się w kolejnym programie: „Quién es la máscara?”. To odpowiednik „Mask Singer”; polska wersja projektu, w której gwiazdy, kryjąc się za przebraniami, wykonywały rozmaite utwory, była emitowana na stacji TVN.

Natalia Oreiro chętnie angażuje się także w inne zadania, a przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie! Niedawno opublikowała nową galerię zdjęć powstałych podczas tematycznej sesji. Gwiazda – odziana w opinający strój z modnym, „panterkowym” motywem – śmiało pozowała fotografowi. Efekty zobaczycie poniżej!

Przesuń w prawo.

Natalia Oreiro na Instagramie

Natalia Oreiro należy do grona gwiazd aktywnie działających w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 1,5 miliona użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie. Sama aktorka chętnie publikuje tam posty związane głównie z życiem artystycznym, ale nie brakuje tam też prywatnych kadrów. Natalia Oreiro ponad dwie dekady temu wyszła za mąż za Ricardo Mollo, a w 2012 roku na świat przyszedł ich syn – Merlin.

Galeria zdjęć publikowanych przez Natalię Oreiro jest kolorowa i pełna rozmaitych ujęć, a sama gwiazda prezentuje się w różnych wydaniach. Oglądaliście „Zbuntowanego anioła”?

Szofer Rocky ze "Zbuntowanego anioła" ma już 57 lat! Jak obecnie wygląda Marcelo Mazzarello? Nowe zdjęcia aktora są dostępne w sieci
Oglądaliście telenowelę zatytułowaną: "Zbuntowany anioł"? Jednym z bohaterów był Rocky, który próbował podbić serce ślicznej Victorii. Trudno uwierzyć, ale wcielający...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze