Jak wygląda koncert Wersow? W sieci pojawiły się nagrania z pierwszego wydarzenia! [WIDEO]

Weronika Sowa jakiś czas temu ogłosiła, że na poważnie rozpoczyna karierę muzyczną. Za nami już pierwsze wydarzenie. Jak wyglądało show?

Weronika Sowa – muzyka

Weronika „Wersow”  Sowa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Kobieta od wielu lat związana jest z innym twórcą internetowym – Karolem „Frizem” Wiśniewskim – założycielem niesamowicie popularnej niegdyś Ekipy – która przez długi czas królowała na polskim YouTubie. Narzeczeni doczekali się już pierwszego dziecka – córeczki Mai.

Weronika jakiś czas temu ogłosiła, że na poważnie rozpoczyna karierę muzyczną. Już wcześniej mogliśmy usłyszeć ją w kilku piosenkach, jednak dopiero w 2023 roku kobieta wydała płytę i ogłosiła trasę koncertową. Ta właśnie się rozpoczęła.

Wersow – koncert

Za nami pierwszy koncert z trasy „WERSOW ON TOUR”.

Kochani, zrobiłam to! Zagrałam swój pierwszy koncert z mojej solowej trasy WERSOW ON TOUR. To było coś niesamowitego. Dziękuję Wam za super energię, byliście wspaniali. Znaliście każdą piosenkę i śpiewaliście ze mną. Magia! Jestem bardzo szczęśliwa jak czytam wiadomości od Was! Bardzo się cieszę, że Wam się spodobał koncert.

Influencerka podzieliła się z fanami filmem z koncertu, który opublikowała na Instagramie.

Fani Weroniki pochwalili się swoimi nagraniami z show na TikToku. Na jednym z nich pojawia się także Friz, który wspólnie z ukochaną zaśpiewał na scenie utwór „Taka sama”.

@pumma0090

koncert wersow katowice 2024#wersow #koncert #friz #Tour #katowice #p23

Oceń ten artykuł 0 0