"Jaka to melodia" z Rafałem Brzozowskim ostatni raz w TV przed wakacjami. Kto poprowadzi show?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Oznacza to zmiany w programie telewizyjnym. W miniony weekend widzowie zobaczyli ostatni odcinek programu: "Jaka to melodia" przed przerwą w emisji. Finał poprowadził Rafał Brzozowski. Czy pojawi się jeszcze w show?

„Jaka to melodia”. Rafał Brzozowski w ostatnim odcinku przed wakacjami. Kto poprowadzi show w nowym sezonie?

Czemu nie ma dzisiaj nowego odcinka teleturnieju: „Jaka to melodia”? Jak długo potrwa przerwa w emisji? Kiedy i gdzie oglądać epizody? Kto je poprowadzi? To pytania, które mogą pojawić się w głowach fanów popularnej produkcji TVP. Wielkimi krokami zbliżają się bowiem wakacje, co oznacza, że mnóstwo pozycji zniknie z programu telewizyjnego. Taki los spotkał już „M jak miłość”, ale też muzyczny program. Ostatni odcinek „Jakiej to melodii” przed przerwą Telewizja Polska wyemitowała w niedzielę: 26 maja. W nowym tygodniu widzowie nie zobaczą już kolejnych odsłon. Te najpewniej wrócą do TV po wakacjach. O przerwie w nadawaniu poinformowano w mediach społecznościowych, żegnając się z odbiorcami.

Ostatni odcinek programu „Jaka to melodia”

W minioną niedzielę odbył się finał miesiąca w programie: „Jaka to melodia”. Był to jednocześnie ostatni epizod pokazany przed wakacjami. W związku z tym osoby odpowiedzialne za prowadzenie oficjalnych kont teleturnieju w mediach społecznościowych podziękowały widzom za ich obecność w tym sezonie.

To było perfekcyjne zakończenie sezonu. Wielkie gratulacje dla Wojciecha! A Państwu dziękujemy za obecność. Życzymy Wam udanych wakacji, twórzcie wspaniałe wspomnienia, a muzyka niech towarzyszy Wam każdego dnia.

Kto poprowadzi program: „Jaka to melodia” 2024?

Wiadomość o tym, że „Jaka to melodia” chwilowo znika z telewizji, nie spodobała się widzom. W komentarzach pozostawianych w sieci internauci zastanawiali się również, kto będzie prowadził nowe odcinki:

Gratulacje ! Mam nadzieję , że w nowym sezonie nie zmieni się prowadzący (…).

Piękne zakończenie sezonu. Gratulacje. Panie Rafale – wspaniałych wakacji życzę Panu i oczekuję Pana powrotu jako prowadzącego w nowym sezonie.

Szkoda, że to już koniec.

No też jestem ciekawa kto będzie prowadził program.

Poruszenie w odpowiedziach jest spowodowane ostatnimi doniesieniami na temat zmian personalnych. Jak donosił „Fakt”, Rafała Brzozowskiego ma zastąpić Robert Janowski. Byłby to powrót muzyka do show. Sam zainteresowany, w rozmowie dla portalu: „Show news”, odpowiedział:

Takie są plany, żeby wrócić jeszcze na jesienną ramówkę, ale jeszcze nikt nie powiedział ostatniego słowa, ani też ja, ani też druga strona. Jeszcze mamy trochę czasu, jak to już będzie na pewno, wtedy Państwa poinformuję.

Kto – waszym zdaniem – lepiej sprawdzał się w roli prowadzącego teleturniej?

Kto dalej poprowadzi "Jaka to melodia"? Szykuje się sensacja
Po miesiącach spekulacji wiele wskazuje na to, że rzeczywiście zanosi się na zmiany. Podano nazwisko osoby, która miałaby zastąpić Rafała Brzozowskiego w roli prowadzącego "Jaka to melodia".

Oceń ten artykuł 7 4

Ogólna ocena "Jaka to melodia" z Rafałem Brzozowskim ostatni raz w TV przed wakacjami. Kto poprowadzi show? to: 63% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.