"Jaka to melodia" z "nowym" prowadzącym? Zaskakujący widok [ZDJĘCIE]

Inny prowadzący w "Jaka to melodia"? TVP pokazała zdjęcie, które dla wielu widzów mogło być dużym zaskoczeniem. "Rafała nie ma" - ogłosił wcześniej "nowy" gospodarz.

Zmiany w programach Telewizji Polskiej

Na początku roku w TVP zaczęto wdrażać zmiany, które nie mogły umknąć uwadze telewidzów. Rewolucja nie ominęła rozrywki – największym echem odbiła się niewątpliwie wymiana całego zespołu prowadzących „Pytanie na śniadanie”, ostatnio spore emocje wzbudziło także zastąpienie w „Va banque” Przemysława Babiarza Radosławem Kotarskim.

Zmian w programach publicznego nadawcy ma być więcej, jednak póki co pozostają one w sferze domysłów. Mówi się o nowych duetach gospodarzy w „Kole fortuny” i „Tak to leciało”, nie ustają także spekulacje na temat powrotu Roberta Janowskiego do „Jaka to melodia”.

„Jaka to melodia” i „nowy” prowadzący

Mimo pojawiających się plotek to właśnie Rafał Brzozowski wziął udział w ostatnich nagraniach do „Jaka to melodia”. Jak się okazało tuż po ich zakończeniu, prace na planie musiały zostać wznowione, by dograć specjalny odcinek z udziałem uczestników „The Voice Kids”. Wówczas w studiu pojawiła się zupełnia „nowa” twarz.

Dzień dobry. Nie ma dzisiaj Rafała, jestem dziadkiem, który przyjechał pomóc w nagraniach „Jaka to melodia”

– ogłosił tajemniczy gospodarz.

Nie trudno było się domyślić, że ów „dziadek” to Rafał Brzozowski w specjalnej charakteryzacji mającej postarzyć go o kilka dobrych dekad. Potwierdzono to w najnowszym wpisie na oficjalnym profilu „Bądźmy razem. TVP” na Instagramie. Zdjęcie odmienionego prowadzącego opatrzono tam żartobliwym podpisem:

„Praca w telewizji nie jest stresująca” – Rafał, 42 lata

Oceń ten artykuł 9 8

Ogólna ocena "Jaka to melodia" z "nowym" prowadzącym? Zaskakujący widok [ZDJĘCIE] to: 52% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.