Jako Pamela rozpalała wyobraźnię widzów "Miodowych lat". Tak wygląda dziś Agnieszka Różańska [FOTO]

Agnieszka Różańska podbiła serca publiczności jako Pamela Marszałek z "Miodowych lat". Do dziś serialowy "Tygrysek" pozostaje jedną z jej najbardziej charakterystycznych ról telewizyjnych. Czym aktorka zajmuje się dziś?

Agnieszka Różańska była gwiazdą „Miodowych lat”

Agnieszka Różańska jedną ze swoich pierwszych ról zagrała w filmie „Kroll” z 1991 roku. Potem, kilka lat po ukończeniu w 1995 roku studiów na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, dołączyła do obsady serialu „Miodowe lata”. W uwielbianym sitcomie w latach 1999-2003 wcielała się w postać Pameli Marszałek, zwanej również „Tygryskiem” żony Jana Marszałka, który był szefem serialowego Karola Krawczyka. Potem pojawiła się jeszcze w jednym odcinku „Całkiem nowych lat miodowych” z 2004 roku.

fot. AKPA

Agnieszka Różańska w nowych „Miodowych latach”?

Dziś dawna gwiazda „Miodowych lat” częściej niż przed kamerą występuje na deskach teatru. Ostatnią telewizyjną rolę zagrała w 2019 roku w „O mnie się nie martw”. Niedawno w mediach pojawiły się natomiast doniesienia, jakoby kultowa produkcja z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem miała powrócić z nowymi odcinkami. Czy jeśli rzeczywiście powstałaby kontynuacja „Miodowych lat”, to Agnieszka Różańska zdecydowałaby się wrócić w roli Pameli? 51-letnia gwiazda już dawno temu postawiła sprawę jasno.

Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach, (…) kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać. I nie udało się to. W związku z tym myślę, że może wzięłabym to pod uwagę

– powiedziała przed trzema laty portalowi Otopress.

Tak wygląda dzisiaj Pamela z „Miodowych lat”

Agnieszka Różańska pracuje nie tylko w teatrze. Równolegle rozwija też karierę wokalną. O wszelkich swoich przedsięwzięciach na bieżąco informuje w social mediach, zatem jeśli wznowienie „Miodowych lat” doszłoby do skutku, a ona ponownie przyjęłaby rolę Pameli, z pewnością poinformowałaby o tym fanów osobiście. Tymczasem zobaczcie, jak wygląda obecnie.

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Jako Pamela rozpalała wyobraźnię widzów "Miodowych lat". Tak wygląda dziś Agnieszka Różańska [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.