Jan Dąbrowski porównał zdjęcia z córką. Nie do wiary, jak ten czas szybko leci! [FOTO]

Jan Dąbrowski pokazał, jak jego córka urosła przez ostatnie dwa lata. Influencer porównał dwa zdjęcia, na których pozuje z małą Polą. Nie uwierzycie, jak czas szybko leci!

Jan Dąbrowski – życie prywatne

Jan Dąbrowski tworzy szczęśliwą rodzinę z youtuberką i piosenkarką, Sylwią Przybysz. Dwa lata temu para powitała na świecie pierwsze dziecko: córkę Polę. W zeszłym roku urodziła im się druga dziewczynka – Nela. Pod koniec czerwca Janek i Sylwia stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani w sobie influencerzy pobrali się w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem.

Jan Dąbrowski porównał zdjęcia z córką

Youtuber odpowiedzialnie podchodzi do roli ojca. 25-latek chętnie dzieli się w mediach społecznościowych rodzinnym kadrami. Ostatnio influencer pokazał, jak mała Pola zmieniła się w ciągu kilkunastu miesięcy. W tym celu Dąbrowski zestawił dwie fotografie: pierwszą zrobioną teraz, a drugą – dwa lata temu. Uroczym porównaniem podzielił się na Instagramie, gdzie dotychczas zaobserwowało go ponad 2,1 mln osób.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć drugie zdjęcie.

Internauci nie kryją zahcwytu: "Prosimy o takie zdjęcia co roku!"

Pod wpisem Jana Dąbrowskiego pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Wielu fanów jest zaskoczonych tym, jak dziewczynka urosła przez ostatnie dwa lata. Część internautów chce również, aby youtuber regularnie publikował takie porównania.

Jaka szczęśliwa

Tatusiowe oczka się szklą, że szkraby tak szybko rosną, a czas pędzi. Jesteście piękni

Moje słodziaki! Tak szybko rośniecie! Ps. Twoje mięśnie też, Jasiek

Czas tak szybko biegnie

Prosimy o takie zdjęcia co roku!

– piszą obserwatorzy.

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęciem z synem. Fani zachwyceni: "Piękny widok" [FOTO]
Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz drugi zostali rodzicami! Dumna mama opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z małym Bernardem. "Piękny widok" - komentują internauci.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze