Janusz Józefowicz zabrał głos ws. małżeństwa z Nataszą Urbańską. Nie ma już żadnych wątpliwości

W czasie wtorkowej rozmowy z Kubą Wojewódzki Janusz Józefowicz powiedział sporo na temat swojego życia prywatnego. Choć nie zwykł tego robić, teraz dał jasno do zrozumienia, ile prawdy jest w plotkach na temat jego małżeństwa z Nataszą Urbańską. Wyznał wprost, jak wygląda sytuacja w ich domu.

Janusz Józefowicz u Wojewódzkiego

Gośćmi programu „Kuba Wojewódzki” byli w tym tygodniu Janusz Józefowicz i Daria Zawiałow. Ten pierwszy, choć jest prawdziwym weteranem show-biznesu, dotąd nie miał okazji zjawić się u gwiazdora TVN-u.

Nareszcie u Kuby Wojewódzkiego. Wiesz co, polubiłem już tę myśl, że będę jedynym przedstawicielem polskiego show-biznesu, który nie siedział na kanapie

– zwrócił się do Wojewódzkiego na samym wstępie.

Kuba przypomniał wówczas, że kiedyś odwiedziła go za to Natasza Urbańska, żona artysty.

I właśnie za jej namową jestem. Prosiła, żeby cię serdecznie pozdrowić

– odpowiedział Józefowicz.

A, czyli to nie jest twoja decyzja?

– dopytywał Wojewódzki.

Nasza, wspólna

– powiedział na to jego gość z lekkim rumieńcem na twarzy.

Prowadzący stwierdził wtedy, że „wiadomo, kto w domu trzyma pilota”. Janusz przytaknął.

Użyła takiego argumentu: „ocieplisz swój wizerunek”

– wyznał dziennikarzowi.

Józefowicz o małżeństwie z Nataszą

W rozmowie z Kubą Wojewódzki choreograf i reżyser opowiadał nie tylko o swojej pracy, ale i o życiu prywatnym – co nie zdarza mu się często. Wrócił pamięcią m.in. do pierwszego spotkania ze swoją obecną żoną, z którą wychowuje nastoletnią córkę Kalinę. Nataszę po raz pierwszy zobaczył, gdy ta miała zaledwie 13 lat i przyszła na casting do „Metra”. Józefowicz przyznał, że już wtedy doskonale zapamiętał jej twarz.

Powiedziałem jej: „Fajna jesteś, ale idź do szkoły, skończ liceum i wtedy wróć”. (…) Ona nie chciała wrócić. Jej tata jakoś, zdaje się, wpłyną na to, że pojawiła się na castingu. Do teatru dostała się – jako tancerka. Ja pamiętam dokładnie ten moment. Moja asystentka prowadziła casting, wszedłem na balkon, zobaczyłem w trzech rzędach dziewczyny i w ostatnim rzędzie była taka dziewczynka w rozciągniętej białej koszuli ojca. Ja tak popatrzyłem chwilę, bo tańczyła jakąś kombinację, i mówię: „tamta dziewczyna – weź ją do przodu”. I poszedłem

– zdradził.

W dalszej części programu Wojewódzki postanowił zapytać Janusza o kilka plotek, które pojawiają się na temat jego małżeństwa z Nataszą.

Wiesz, że są takie mity, legendy, że ty odpowiadasz w 100% za karierę Nataszy Urbańskiej, prywatnie twojej żony. Dobrze mówię, (…) czy żony? (…) Ludzie różnie mówią

– napomknął gospodarz.

Żony, żony. Nic się nie zmieniło

– odpowiedział artysta, dając tym samym do zrozumienia, że krążące od lat pogłoski o rozwodzie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Odniósł się też do kwestii „odpowiadania” za działania ukochanej. Przytoczył wówczas inną historię z przeszłości.

Byliśmy na światowym festiwalu musicalowym w Korei Południowej. Myśmy dostali grand prix za „Politę”. I wyobraź sobie, nagrodę dla najlepszej aktorki musicalowej dostała Natasza Urbańska. Nikt tam nie wiedział, że jest moją żoną. I tak jak tam, na świecie, ludzie ją docenili, wybrali ją spośród kilkuset aktorek z całego świata i powiedzieli, że ona jest najlepsza, to ja wtedy wiedziałem, że ja miałem rację – że nie jest na scenie dlatego, że jest moją żoną, tylko dlatego, że jest utalentowana, pracowita – i że ma szczęście

– ocenił, kwitując z przymrużeniem oka:

Ja jestem tym szczęściem

Oceń ten artykuł 8 7

Ogólna ocena Janusz Józefowicz zabrał głos ws. małżeństwa z Nataszą Urbańską. Nie ma już żadnych wątpliwości to: 53% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.