Jarosław Bieniuk o pożegnaniu z Anną Przybylską. Partner aktorki powrócił pamięcią do trudnych, życiowych momentów: "To zostaje w człowieku"

Partner Anny Przybylskiej - Jarosław Bieniuk - udzielił niedawno obszernego wywiadu, w którym sporo miejsca poświęcił swojej relacji z aktorką. Sportowiec powrócił pamięcią również do trudnych, życiowych chwil, jakimi były choroba i odejście ukochanej.

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Początkiem października do kin trafi film zatytułowany: „Ania”. To dokument opowiadający o życiu Anny Przybylskiej – utalentowanej aktorki serialowej i filmowej, która zmarła w 2014 roku, mając zaledwie 36 lat. Przybylska wcześniej chorowała na nowotwór trzustki, a jej śmierć była olbrzymim ciosem dla bliskich oraz fanów.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Anna Przybylska, którą publiczność zapamiętała z ról w takich produkcjach, jak m.in.: „Złotopolscy”, „Daleko od noszy” czy „Bilet na Księżyc”, prywatnie była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym wychowywała trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Bliscy aktorki wzięli udział w wyjątkowym, filmowym projekcie, opowiadając przed kamerą swoje wspomnienia. Niedawno rodzina gwiazdy udzieliła również obszernego wywiadu dla magazynu: „Viva!”, w którym raz jeszcze powróciła do chwil spędzonych z Przybylską. Jarosław Bieniuk wspomniał m.in. o nagraniach z prywatnego archiwum, które znalazły się w filmie, a także o momencie odejścia ukochanej.

Ten film to jak epitafium. Wykorzystano te zabawne historie, kiedy razem rozrabialiśmy, kiedy chichotaliśmy, kiedy wymyślaliśmy żarty. A potem, kiedy przychodzi choroba i śmierć, już tego nie filmowałem. To i tak zostaje w człowieku do końca jego życia. I ten krzyż będę dźwigał aż do mojej śmierci. Nie można skasować z pamięci jak z komputera tych ostatnich godzin, gdy odchodziła, a ja trzymałem ją za rękę (…).

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

W swoich dalszych słowach Jarosław Bieniuk przyznał, iż niezmiennie w jego pamięci sporo miejsca zajmują wspomnienia o Przybylskiej:

(…) Wszystko do mnie wraca, na szczęście już rzadziej. Byliśmy ze sobą 13 lat, więc mieliśmy mnóstwo przeżyć, mnóstwo wspomnień zostało. I to chcę pamiętać. To nie jest tak, że się zapomina i że czas zabliźnia rany. Oczywiście, trochę leczy i rzadziej myśli się o tym, że odeszła, ale sceny z naszej codzienności przychodzą do mnie w różnych momentach. Nawet nie przywołuję ich specjalnie w pamięci, ale na przykład coś mnie rozśmieszy i przypomina się sytuacja, którą razem przeżyliśmy. Byliśmy z Anią podobni do siebie (…).

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Wcześniej aktorka była związana z tenisistą Dominikiem Zygrą, z którym rozwiodła się w 2001 roku.

Film „Ania” – zwiastun

Film: „Ania” trafi do kin 7 października. Przed kamerą swoimi historiami związanymi z aktorką – poza rodziną – podzielili się również przyjaciele głównej bohaterki: Paweł Wawrzecki, Paweł Małaszyński, Anna Dereszowska, Katarzyna Bujakiewicz, Michał Żebrowski, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny i wielu innych. Ostatni z wymienionych aktorów nagrał również utwór poświęcony Przybylskiej.

Zwiastun produkcji – dostępny w sieci – obejrzało już blisko pół miliona widzów.

Jarosław Bieniuk w szczerej wypowiedzi komentuje film o Przybylskiej: "Nie jest łatwo przeżywać to jeszcze raz"
Partner zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej - Jarosław Bieniuk - w jednym z najnowszych wywiadów wspomniał o filmie zatytułowanym: "Ania". W szczerej wypowiedzi odniósł się m.in. do etapu tworzenia...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Jarosław Bieniuk o pożegnaniu z Anną Przybylską. Partner aktorki powrócił pamięcią do trudnych, życiowych momentów: "To zostaje w człowieku" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze