"Jeden z dziesięciu" bez rekordu. Arkadiusz Kopeć odpadł w finale programu

Niestety się nie udało! Arkadiusz Kopeć po zdobyciu w ubiegłym tygodniu aż 713 punktów w "Jednym z dziesięciu", stał się faworytem do pobicia rekordu najwyższej sumy z dwóch odcinków. W finale stracił jednak wszystkie trzy szanse.

fot. East News
fot. East News

Arkadiusz Kopeć w "Jednym z dziesięciu"

Polska publiczność wprost oszalała po tym, jak w listopadzie ubiegłego roku w "Jednym z dziesięciu" pojawił się Artur Baranowski. Gracz bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania, dzięki czemu stał się pierwszym w historii programu, który zdobył maksymalną możliwą liczbę punktów – 803.

W ubiegły wtorek wśród dziesiątki uczestników pojawił się Arkadiusz Kopeć. Emerytowany nauczyciel szturmem wdarł się do trzeciego etapu, gdzie zakończył grę z imponującą liczbą 713 na liczniku. Przez fakt, że Baranowski nie wziął udziału w finale swojego sezonu, to właśnie on stanął przed szansą ustanowienia nowego rekordu – chodzi o najwyższą sumę punktów z odcinka i finału serii. Obecnie należy ona do Dominika Rauera, który w 2018 roku ustawił tę poprzeczkę na poziomie 906.

Arkadiusz Kopeć bez rekordu

Widzowie z zapartym tchem wyczekiwali rozstrzygnięcia finału 141. edycji "Jednego z dziesięciu". Arkadiusz Kopeć niewątpliwie był jednym z faworytów. Dostał się do finału, gdzie chętnie korzystał z możliwości brania pytań na siebie. Pomylił się jednak, przez co stracił pierwszą szansę. Konkurent wyznaczył go do kolejnej odpowiedzi, ale gracz i tym razem się pomylił. Jego rozgrywkę zakończyło pytanie o to, którą ręką gra się wiolin. Arkadiusz Kopeć tym samym odpadł, zdobywając 153 punkty. Zwyciężył Adam Fabisiewicz.

To nie oznacza jednak, że Arkadiusz Kopeć nie otrzymał nagrody. W jego ręce powędrowało 10 tysięcy złotych za najwyższy wynik uzyskany w dwóch odcinkach sezonu. 

Zdobył 713 punktów w "Jednym z dziesięciu". "Wyjadacz teleturniejów" zdradził swój sekret
Ostatnio bohaterem "Jednego z dziesięciu" został Arkadiusz Kopeć, który zakończył grę z imponującym wynikiem 713 punktów. Nie wszyscy wiedzą, że mężczyzna ma na swoim koncie występy w wielu innych teleturniejach. Jaki jest sekret jego...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Jeden z dziesięciu" bez rekordu. Arkadiusz Kopeć odpadł w finale programu to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.