Jej mamę znają wszyscy! Anna Maria Jarosik aktorski talent i urodę odziedziczyła w genach

Anna Maria Jarosik, znana z popularnych seriali takich jak "M jak miłość" czy "Na Wspólnej", nie jest jedyną aktorką w swojej rodzinie. Czy talent sceniczny można odziedziczyć w genach? W przypadku 38-latki wydaje się, że właśnie tak jest. Jej matką jest serialowa Teresa Maj z "Niani", czyli Elżbieta Jarosik.

Anna Maria Jarosik, fot. Jan Bielecki/East News
Anna Maria Jarosik, fot. Jan Bielecki/East News

Anna Maria Jarosik odziedziczyła talent po mamie?

Anna Maria Jarosik ma na swoim koncie wiele ról. Ostatnio jej postać sporo namieszała w "Pierwszej miłości". Pielęgniarka Basia udowodniła, że jest gotowa na wszystko, by zdobyć serce Kacpra. Czy po wyjściu z więzienia wróci, by zniszczyć jego związek z Marysią? Czy jej obsesja minie? Tego dowiemy się po wakacjach. Fani serialu z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. 

Anna Maria Jarosik może pochwalić się sporym gronem wielbicieli, którzy od lat śledzą jej karierę. Aktorka zaskarbiła sobie sympatię fanów, wcielając się w rozmaite postaci - nie tylko Basię z "Pierwszej miłości". Po ukończeniu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie w 2016 roku, szybko zaczęła zdobywać uznanie w branży. Jej talent został doceniony na Festiwalu Teatralnym w Łodzi, gdzie zdobyła nagrodę ZASP-u za rolę w spektaklu „Niech żyje wojna”. 38-latka nie ogranicza się jedynie do teatru - jest również aktorką dubbingową, filmową i telewizyjną. Zagrała m.in. w „M jak miłość”, „Ojcu Mateuszu” czy „O mnie się nie martw”. Niewiele osób ma świadomość, że jej mamą jest ceniona aktorka - Elżbieta Jarosik.

 

Elżbieta Jarosik i Anna Maria Jarosik, fot. AKPA

Elżbieta Jarosik z córką

Elżbieta Jarosik, matka Anny Marii, to aktorka z długą i bogatą karierą. Absolwentka PWSFTviT w Łodzi, zagrała w dziesiątkach produkcji teatralnych, telewizyjnych i filmowych. Wielu widzów kojarzy jej twarz przede wszystkim z roli Teresy Maj w „Niani” oraz Teresy Pniewskiej w „O mnie się nie martw”. Przez lata pracy przed kamerą i na scenie zdobyła uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Współpracowała z m.in. Januszem Wiśniewski, Emilianem Kamińskim czy Elżbietą Jodłowską. Pojawiła się w obsadzie takich spektakli, jak m.in. "Klimakterium", "Botox", "Bomba", "Koniec Europy" czy "Modlitwa".

Jak wygląda córka Katarzyny Bujakiewicz? Aktorka pokazała zdjęcie
Jak wygląda córka Katarzyny Bujakiewicz? Aktorka podzieliła się zdjęciem z rodzinnego albumu. Do archiwalnego kadru dodała osobisty komentarz na temat macierzyństwa.

Oceń ten artykuł 0 0