Jennifer Lopez eksponuje ciało w koronkowej bieliźnie. Kadry nie pozostawiają wiele wyobraźni! [FOTO]

Jennifer Lopez znów podgrzewa atmosferę. Artystka zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową. Zapozowała w koronkowej bieliźnie, odsłaniając swoje piękne ciało.

Jennifer Lopez w mediach społecznościowych

Jennifer Lopez to znana na całym świecie artystka. Jest amerykańską piosenkarką, aktorką, tancerką, projektantką mody i bizneswoman. Słynie także ze swojej obłędnej urody i sylwetki, której może pozazdrościć jej niejedna modelka. Dla wielu J.Lo jest ikoną piękna. 

Gwiazda ma ogromne grono fanów na całym świecie. Na samym Instagramie obserwuje ją aż 236 milionów internautów! Wszechstronnie uzdolniona artystka dba o to, aby na bieżąco pojawiały się tam nowe treści. Chętnie dzieli się z fanami swoimi sukcesami zawodowymi, wyjściami na czerwony dywan, a także efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych. Obserwatorzy jej profilu mogą również „podglądać” życie prywatne celebrytki. Każdy kadr potwierdza jedno: czas dla 53-letniej Jennifer Lopez stanął w miejscu!

Jennifer Lopez odsłania ciało w koronkowej bieliźnie

Jennifer Lopez wciąż udowadnia, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Chętnie też publikuje zdjęcia, na których eksponuje swoje ciało. Na jej profilu można znaleźć wiele odważnych kadrów, zarówno z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i wyjść na czerwony dywan, na które zakłada śmiałe kostiumy.

Tym razem artystka zdecydowała się udostępnić wyjątkowo odważne zdjęcia. 53-latka postanowiła zrzucić ubrania i przed obiektywem aparatu stanęła w koronkowej bieliźnie i zsuniętym z ramion szlafroku. Niezwykle zmysłowe kadry przedstawiają ją pozującą m.in. na łóżku z zalotnym spojrzeniem i beztroskim uśmiechem.

Uwodzicielskie fotografie J.Lo błyskawicznie zdobyły uwagę internautów. Fani artystki zgodnie przyznają, że od 53-latki wprost nie da się oderwać wzroku, a jej figura i uroda jest nieziemska. Zobaczcie sami!

Przesuń w prawo, aby zobaczyć więcej zdjęć.

Ola Ciupa odsłoniła niemal wszystko! Zapozowała w bardzo skąpym stroju kąpielowym. "Ale ciałko" [FOTO]
Ola Ciupa znów podgrzewa atmosferę! Była Słowianka Donatana zapozowała w bardzo mocno wyciętym stroju kąpielowym. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku!

Natasza Urbańska odsłoniła ciało na gorących kadrach. Fani: "Zjawiskowa" [FOTO]
Natasza Urbańska znów zachwyciła swoich fanów. 45-latka zdecydowała się na odważne kadry. Przed obiektywem aparatu stanęła w biustonoszu.

Oceń ten artykuł 4 12

Ogólna ocena Jennifer Lopez eksponuje ciało w koronkowej bieliźnie. Kadry nie pozostawiają wiele wyobraźni! [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.