Jennifer Lopez kusi głębokim dekoltem: "Sensacyjna" [FOTO]

Jennifer Lopez nieraz udowodniła, że wie jak wywołać zachwyt swoimi kreacjami. Wokalistka jest dumna ze swojego ciała i nie boi się go pokazywać. Tym razem postawiła na klasyczne połączenie i przekazała fanom niesamowite wieści!

Jennifer Lopez w czerwieni

Jennifer Lopez zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Artystka zapozowała w czerwieni, odkrywając ramiona i eksponując głęboki dekolt. Nie trudno zauważyć, że założyła złotą biżuterię, w tym naszyjnik z kotwicą. To wstęp do niezwykłych wiadomości, które chciała przekazać swoim fanom: ułożyła specjalny program rejsu po morzu Karaibskim. Przez podany na jej profilu link można wypełnić formularz i dowiedzieć się więcej na temat wyjątkowej podróży, w trakcie której uczestnicy odpoczną i naładują baterię. Co więcej, Jennifer Lopez ma osobiście zjawić się w porcie, by życzyć pomyślnych wiatrów wszystkim biorącym udział w wyprawie żeglarskiej. Zdjęcie bardzo spodobało się fanom, którzy obsypali idolkę komplementami:

Najpiękniejsza modelka
Sensacyjna
Ale piękna!

Jennifer Lopez na Instagramie

Jennifer Lopez wie, jak utrzymać swoją światową popularność. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, chociażby właśnie na Instagramie. Tam może pochwalić się niewyobrażalną liczbą obserwujących – prawie 235 milionów. W internetowej galerii zdjęć artystki pojawiają się kadry z życia prywatnego i zawodowego. Nie brakuje oszałamiających kreacji, jak chociażby tej z ceremonii wręczenia nagród Grammy. Tutaj możecie zobaczyć, co na tę niezwykłą okazję założyła Jennifer:

Jennifer Lopez odsłania ciało w odważnej kreacji. Ten widok jej fani zapamiętają na długo! [FOTO]
Jennifer Lopez zaliczyła kolejne wyjście na czerwony dywan. Na 65. galę wręczenia nagród Grammy wybrała bardzo odważną granatową kreację. Efekt jest obłędny!

Artystka jest bardzo lubiana w sieci. Grono wiernych fanów śledzi jej poczynania, a wszelkie nowe zdjęcia spotykają się z prawdziwą lawiną komplementów w komentarzach!

Jennifer Lopez ma polską sobowtórkę! Widzicie podobieństwo? [WIDEO]
Jennifer Lopez cieszy się ogromną popularnością od dekad. Wszechstronnie utalentowana artystka jest inspiracją dla milionów kobiet z całego świata. Okazuje się, że 53-letnia gwiazda ma sobowtórkę w Polsce! Widzicie podobieństwo?

Oceń ten artykuł 9 11

Ogólna ocena Jennifer Lopez kusi głębokim dekoltem: "Sensacyjna" [FOTO] to: 45% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.