Jennifer Lopez odsłania ciało. Lateksowy strój pokazał niemal wszystko. "Te nogi" [FOTO]

Jennifer Lopez wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Gwiazda postawiła na kostiumy, które mocno wyeksponowały jej ciało. Internauci nie mogą się na nią napatrzeć. "Królowa" - piszą w komentarzach.

Jennifer Lopez nadal uwodzi

Jennifer Lopez to znana na całym świecie amerykańska aktorka, piosenkarka, tancerka, projektantka mody i bizneswoman. Zagrała w produkcjach takich jak: „Pokojówka na Manhattanie”„Sposób na teściową”, „Jak urodzić i nie zwariować” czy „Powiedz tak”. Wśród jej utworów znajdują się natomiast „On The Floor”„Ain't Your Mama” oraz „Dance Again”.

Celebrytka słynie nie tylko z wielu talentów, ale także niesamowitej urody i pięknej sylwetki. 53-latka wciąż zaskakuje fanów odważnymi kadrami, jakie publikuje w sieci. Amerykańska gwiazda nie boi się pokazywać swojego ciała. Wielokrotnie udowodniła, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. J.Lo często stawia na odważne kostiumy zarówno podczas sesji zdjęciowych, jak i podczas wyjść na czerwony dywan.


Jennifer Lopez odsłania ciało

Uroda i sylwetka Jennifer Lopez pozwala jej na udział w bardzo efektowych sesjach zdjęciowych. Na każdym z kadrów wygląda niezwykle korzystnie. Gwiazda ponownie stanęła przed obiektywem aparatu profesjonalistów. 53-latka założyła na siebie odważne stylizacje, które odsłoniły jej ciało. Artystka zapozowała w skąpym lateksowym kostiumie oraz czarnym body z siateczką wzdłuż nogi. Zdecydowała się też na czarny strój, który całkowicie zasłonił jej ciało, ale mocno wyeksponował kobiece kształty J.Lo. Wspomniane kadry opublikowała na Instagramie. Internauci błyskawicznie zapełnili sekcję komentarzy i zasypali ją „serduszkami”.

Królowa
Te nogi
Naturalna królowa piękności 

– chwalą fani artystki.

Za dużo Photoshopa?

Oprócz entuzjastycznych komentarzy pojawiły się także te bardziej krytyczne. Część fanów artystki zwróciła uwagę na proces edycji zdjęć. Według nich podczas obróbki fotografie zostały poddane zbyt mocnej ingerencji grafików. Zdaniem obserwatorów J.Lo, najbardziej widać to po twarzy artystki. Niektórzy wręcz twierdzą, że na pierwszy rzut oka byli przekonani, że zdjęcia przedstawiają nie Jennifer Lopez, a inną znaną celebrytkę - Khloe Kardashian. A Wy, co sądzicie na ten temat?

Patricia Kazadi uwodzi w dopasowanej kreacji. "Jak zwykle petarda" [FOTO]
Patricia Kazadi opublikowała kadry z wyjątkowej sesji. Celebrytka zapozowała w szykownej, dopasowanej kreacji. Jej wygląd zapiera dech w piersiach. "Chciałabym chociaż raz w życiu tak wyglądać" - pisze w...

Oceń ten artykuł 16 36

Ogólna ocena Jennifer Lopez odsłania ciało. Lateksowy strój pokazał niemal wszystko. "Te nogi" [FOTO] to: 30% / 100%, uzyskana z: 52 głosów.