Jennifer Lopez ogłasza zaręczyny z Benem Affleckiem! Gwiazda prezentuje piękny pierścionek z ogromnym diamentem

Jennifer Lopez opublikowała w mediach społecznościowych krótki filmik, w którym dzieli się z fanami radosną nowiną. Amerykańska piosenkarka już drugi raz przyjęła oświadczyny Bena Afflecka. Aktor podarował swojej ukochanej pierścionek z ogromnym brylantem o wyjątkowym i nieprzypadkowym kolorze.

Znajomość J Lo i Bena Afflecka trwa już od wielu lat!

Jennifer Lopez i Ben Affleck są najlepszym przykładem na to, że „stara miłość nie rdzewieje”. Para poznała się już 20 lat temu, na planie do filmu „Gigli”. Chociaż obraz nie został ciepło przyjęty ani przez krytyków, ani widownię, to gwiazdy na pewno nie żałują tego rozdziału w karierze, ponieważ pozwolił on znaleźć im miłość. Znana piosenkarka wspominała w wywiadach, że zakochała się w aktorze od pierwszego wejrzenia, a po kilku miesiącach znajomości, w listopadzie 2002 roku, para ogłosiła swoje pierwsze zaręczyny.

Niestety, narzeczeństwo odwołało wszystkie swoje ślubne plany w styczniu 2004 roku. Niecałe pół roku później piosenkarka wyszła za mąż za Marca Anthony'ego. Latynoska piękność 4 lata później po raz pierwszy została mamą i to podwójną! Dzisiaj jej bliźniaki, Emma i Max, mają już 14 lat i według doniesień mediów wykazują ogromne zainteresowanie muzyką.

Jennifer Lopez ogłasza zaręczyny z Benem Affleckiem!

Jennifer Lopez i Ben Affleck drugą szansę dali sobie końcem kwietnia 2021 roku, a media szybko ochrzciły ich mianem „Bennifer 2.0”. We wrześniu po raz pierwszy od 18 lat pojawili się razem na czerwonym dywanie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. W lutym piosenkarka skomentowała relację w jednym z wywiadów, mówiąc: „Związek z nim napawa mnie szczęściem i dumą. Druga szansa, jaką dostaliśmy, to historia rodem z pięknego love story”.

Teraz w sieci Jennifer Lopez pochwaliła się radosną nowiną. Gwiazda w krótkim filmiku powiedziała: „Mam bardzo ekscytującą i wyjątkową wiadomość, którą chciałabym się podzielić” i zaprosiła swoich fanów do biuletynu „On the JLo”. Tam zaś opublikowała wideo o tytule „Ważne ogłoszenie”, w którym zobaczyć możemy ogromny pierścionek z zielonym diamentem. Wzruszona gwiazda stwierdziła, że „jest on idealny” i skomentowała też jego nieoczywisty kolor:

Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. (...) Zdałam sobie sprawę, że jest wiele momentów w moim życiu, w których wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy miałam na sobie kolor zielony.

Czy szykuje się relacja wszechczasów? Proces gwiazd Hollywood transmitowany na żywo
Kolejna sądowa batalia gwiazd Hollywood już niedługo. Tym razem procesowe potyczki Johnnego Deppa i Amber Heard będą transmitowane na żywo w telewizji! Czy szykuje się relacja wszechczasów?

Oceń ten artykuł 0 0