Jennifer Lopez opala się we Włoszech. Ben Aflleck nie odstępuje jej na krok [ZDJĘCIA]

Festiwal miłosny Bena Affecka i Jennifer Lopez wciąż trwa i chyba nie skończy się zbyt szybko. Ostatnio pojawili się we francuskim Saint-Tropez, a teraz popłynęli do słonecznej Italii.

Statek miłości

Jennifer Lopez i Ben Affleck pływali ostatnio jachtem w pobliżu Wybrzeża Amalfi nazywanego "Boskim Wybrzeżem". W tym malowniczym miejscu wypoczywały same sławy, takie jak Jacqueline Kennedy, Grace Kelly i Sophia Loren.

Włoskie widoki

Gwiazdy widziano razem we włoskim mieście Nerano na wyspie Capri. Ich druga młodość i druga miłość zarazem wydaje się bardzo intensywna. Delikatnie to ujmując, wyglądają, jakby świata poza sobą nie widzieli. Jeniffer opalała się w krótkim topie, eksponując wysportowane ciało.  

Rozstania i powroty 

Na początku lat dwutysięcznych gwiazdy łączył poważny związek, na tyle poważny, że zaczęto określać ich mianem „Bennifer”. Byli razem od 2002 do 2004 roku, zaręczyny i planowany ślub nie zwiastowały rozstania. To zaś, które nastąpiło początkiem 2004 roku, było szokiem dla fanów. Każde poszło swoją drogą. Oboje zawarli małżeństwa, mieli dzieci i rozwiedli się. Po wielu latach i licznych związkach Ben i Jen wrócili do siebie.

Jennifer Lopez zaskoczona pytaniem o związek z Benem Affleckiem. Niespodziewana reakcja piosenkarki [WIDEO]
Jennifer Lopez rozmawiała z dziennikarką na temat nowej wersji piosenki "Love Make the World Go Round". W pewnym momencie padły pytania o jej związek z Benem Affleckiem. Reakcja artystki była zaskakująca. 

Niespodzianka na wspólnej imprezie! Ben Affleck i Jennifer Lopez oficjalnie potwierdzili swój związek! [ZDJĘCIA,WIDEO]
Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka trwa w najlepsze. Ostatnio pojawili się wspólnie na urodzinach przyjaciółki Lopez. Udowodnili światu, że to nie tylko przelotny romans.

 

Oceń ten artykuł 35 10

Ogólna ocena Jennifer Lopez opala się we Włoszech. Ben Aflleck nie odstępuje jej na krok [ZDJĘCIA] to: 77% / 100%, uzyskana z: 45 głosów.