Jennifer Lopez zaliczyła wpadkę! Rozdarła sobie spodnie na koncercie

Jennifer Lopez to prawdziwa profesjonalistka. W branży muzycznej jest od lat. Nic więc dziwnego, że małą wpadkę na scenie obróciła w żart. Poniżej szczegóły!

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Jennifer Lopez ma już 52 lata, ale dalej pozostaje w świetnej formie. Swoją karierę rozpoczęłą już w wieku 17 lat. To ceniona aktorka, projektantka, ale przede wszystkim tancerka oraz piosenkarka. Jest profesjonalistką, pracuje w branży już długo, dlatego wie jak zadbać o jakość swoich koncertów. Zawsze zapewnia wspaniałych tancerzy, choreografię, stroje, efekty wizualne  oraz oczywiście swój głos. Oczywistym jest to, że zdarzają się wpadki, ale artystka zawsze wie jak wybrnąć z kłopotliwych sytuacji. Tak było też tym razem.

Dystans do siebie

Jennifer jest w trakcie trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych "It's My Party. The Live Celebration". Z tej okazji zagrała ostatnio koncert w Chicago. W pewnym momencie doszło na scenie do pewnego zdarzenia. Lopez tańcząca w obcisłym stroju, wyginała się tak, że w końcu w jej spodniach puściły szwy! Incydent poskutkował tym, że na pupie piosenkarki znalazła się spora dziura. Mimo tej sytuacji Lopez nie przerwała koncertu, a do wszystkiego podeszła z ogromnym dystansem i poczuciem humoru. Uwiecznioną na wideo wpadkę wrzuciłana Tik Toka, gdzie nagranie obejrzało już ponad 3 mln osób. To się nazywa profesjonalizm!

Fani oniemieli. 52-letnia Jennifer Lopez podbija sieć w prześwitującej bieliźnie [FOTO]
Jej latynoska uroda przykuwa uwagę tysięcy fanów. Artystka słynie z zachwycającej figury, ekstrawaganckich strojów i charyzmatycznego głosu. Niedawno Jennifer Lopez opublikowała zachwycające kadry....

 

Oceń ten artykuł 0 0