Jennifer Lopez zniewala. Jej odważna kreacja wiele odsłoniła [FOTO]

Jennifer Lopez opublikowała w sieci zdjęcia, obok których jej fani nie mogą przejść obojętnie. Gwiazda postawiła na bardzo odważną kreację. Sukienka mocno wyeksponowała jej ciało!

Jennifer Lopez Instagram

Jennifer Lopez jest wszechstronnie wykształconą gwiazdą. To znana na całym świecie amerykańska aktorka, piosenkarka, projektantka mody, tancerka i bizneswomen. Mimo że kobieta ma 53 lata, jej uroda wciąż nie przestaje zachwycać, a wierni fani nie mogą oderwać od niej wzroku.

Na Instagramie obserwuje ją zawrotna liczba fanów – to aż 234 miliony internautów! Celebrytka dba o to, aby regularnie trafiały tam nowe treści. Artystka często dzieli się tam sukcesami zawodowymi i publikuje zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Czasem decyduje się też na udostępnienie prywatnych kadrów.

Jennifer Lopez eksponuje ciało

Jennifer Lopez dodała na Instagramie nowe fotografie, które wywołały szybsze bicie serca jej fanów. 53-latka po raz kolejny udowodniła, że czas stanął dla niej w miejscu! Na 65. galę wręczenia nagród Grammy artystka wybrała bardzo odważną kreację. Sukienka mocno wyeksponowała jej ciało. J.Lo odsłoniła dekolt oraz nogi. Postawiła też na błysk – cała kreacja jest obszyta kryształkami.

Reakcja fanów

Jennifer Lopez wciąż udowadnia, że do jej urody nie da się przyzwyczaić. Pod każdą jej fotografią wierni fani zasypują ją komplementami. Również i pod nowymi kadrami błyskawicznie pojawiło się mnóstwo ciepłych słów skierowanych w stronę artystki. Internauci zgodnie przyznają, że J.Lo wygląda zjawiskowo, a część z nich nazywa ją też królową. Nie da się z nimi nie zgodzić! Sami zobaczcie!

Klaudia Halejcio opublikowała gorące kadry. Internauci: "Drapieżnie"
Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcia, które wywołały niemałe poruszenie wśród jej fanów. Część z nich nie rozpoznała aktorki! Internauci pomylili ją z... Victorią...

Oceń ten artykuł 0 3