"Jeśli uderzy raz, nie czekaj". Mocny spot kampanii przeciw przemocy

"Prawie milion kobiet rocznie doznaje jakiejkolwiek formy przemocy w Polsce. Co trzecia kobieta w Polsce przynajmniej raz w życiu doznała przemocy. Tylko 20% (oficjalnie zgłoszonych) sprawców przemocy zostaje skazana" - to oficjalne dane organizatorów kampanii "Kocham, szanuję". Chociaż co jakiś czas w mediach poruszany jest ten temat, to i tak nadal trzeba szokować zdjęciami pobitych gwiazd, żeby uwrażliwić społeczeństwo na to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu.

W kampanii "Kocham. Szanuję" wzięły udział: Dorota Gardias, Edyta Herbuś, Agnieszka Kaczorowska, Anna Kalczyńska, Ania Karwan, Iza Kuna, Karolina Malinowska, Maja Ostaszewska, Karolina Pilarczyk, Joanna Racewicz, Danuta Stenka i Grażyna Wolszczak

Założenia akcji są proste – trzeba pokazać kobietom, że nie są same, że należy reagować na akty przemocy i w kraju są odpowiedzialne struktury, które pomagają wyjść z kręgu przemocy.

Zobaczcie spot:

Pomoc można uzyskać dzwoniąc pod telefon zaufania 801 109 801. „Nie czekaj, aż uderzy jeszcze raz – nie jesteś sama” – zapewniają organizatorzy.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Jeśli uderzy raz, nie czekaj". Mocny spot kampanii przeciw przemocy to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze