Joanna Jabłczyńska cała na biało! Koronkowa stylizacja wiele odsłania. "Nasza miłość" [FOTO]

Joanna Jabłczyńska wie, jak dopieszczać swoich fanów. Ostatnio na swoim instagramowym koncie opublikowała kilka ujęć, które zrobiły niemałe wrażenie na internautach. Pod publikacją posypały się komplementy!

Joanna Jabłczyńska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Joanna Jabłczyńska jest świadoma swojej popularności i chętnie udziela się w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z wielbicielami.  Na swoim Instagramie regularnie publikuje relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych czy codzienności. Ostatnio pochwaliła się nowymi kadrami z niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. To kolejne efekty jej współpracy z fotografką Teresą Falkowską.

Joanna Jabłczyńska zniewala na Instagramie

Zdjęcia autorstwa Teresy Falkowskiej robią wrażenie. Sesja z Joanną Jabłczyńską bardzo spodobała się internautom, którzy nie kryli zachwytu. Aktorka przed obiektywem zaprezentowała się w białej, krótkiej sukience z koronką. Pod kadrami znajdziemy wiele miłych słów i komplementów. Nic w tym dziwnego! 36-latka wygląda obłędnie, a ujęcia uchwycone przez fotografkę są zniewalające.

Nasza Miłość
Pięknie wyglądasz
Bosko
Najpiękniejsza polska aktorka
Piękne - zachwycają się internauci.

Joanna Jabłczyńska pokazała to, co inni ukrywają. Nagranie zachwyciło fanów aktorki! "Boska" [WIDEO]
Joanna Jabłczyńska wie, jak dbać o fanów. Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, publikując relacje z codzienności. Ostatnio 36-latka postanowiła pokazać obserwatorom nie efekty, a kulisy swojej pracy. Publikacja zachwyciła...

Ciążowe krągłości, biała kreacja i... olbrzymie skrzydła! Uczestniczka "RszŻ" zaskoczyła ujęciami! "Anioł w dwupaku"
Jedna z uczestniczek programu: "Rolnik szuka żony" niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz przyszła mama pochwaliła się efektem sesji "ciążowej", podczas której pozowała w różnych wydaniach. Nie zabrakło oryginalnych strojów...

Olga Kalicka w bieli. Na palcu aktorki znalazła się ślubna obrączka! Tak pozowała z przystojnym aktorem
Olga Kalicka wie, jak zaskoczyć internautów! Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia przedstawiające aktorkę w "ślubnym" wydaniu! Biała suknia, obrączki i przystojny aktor... - co kryło się za tym połączeniem?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze