hity na MAXXa
hity na MAXXa

Joanna Koroniewska zdradza sekrety nowego show TVN!

Wiosną 2025 roku na antenie TVN zadebiutuje program "Zróbmy sobie dom", którego prowadzącą będzie Joanna Koroniewska. Aktorka, znana z wielu telewizyjnych projektów, tym razem zaprasza widzów do świata remontów. Co już wiemy o tej premierze?

fot. East News/Olkusnik
fot. East News/Olkusnik

Joanna Koroniewska poprowadzi program "Zróbmy sobie dom"

Aktorka parę dni temu pochwaliła się na Instagramie, że została prowadzącą nowego formatu w TVN-ie – "Zróbmy sobie dom".


Nareszcie mogę Wam zdradzić mój sekret… Buduję DOM. Bardziej precyzyjnie rzecz ujmując, prowadzę program dla stacji TVN jakiego (mamy nadzieję) jeszcze w Polsce nie było. W którym uczestnicy sami muszą wyremontować swój wymarzony dom!!! 
Muszą go zdobyć ciężką pracą, jednak dostaną na to naprawdę spory budżet.

Ale to co najważniejsze, Wy widzowie będziecie świadkami rywalizacji naszych cudownych par. I to Wy - na koniec programu wybierzecie wygranych szczęśliwców! Widzimy się w TVN-ie w przyszłym roku" - napisała Koroniewska na Instagramie.

Koroniewska zdradza więcej szczegółów na temat programu "Zróbmy sobie dom"

Ostatnio Joanna Koroniewska przeprowadziła na Stories sesję Q&A, w której zachęciła do zadawania pytań na temat nowego programu. Z interakcji z obserwatorami można było dowiedzieć się, że pary biorące udział w show nie będą budować nowych domów, ale zajmą się remontowaniem starych budynków "z duszą".


Mega fajny, długi projekt telewizyjny. Najciekawszy dla tych wszystkich, którzy kochają wnętrza z duszą. Nie nowe! - podkreśliła aktorka.


Internauci dopytywali też, czy uczestnicy show zostali już wybrani:


Z tego, co wiem, tak. Castingi trwały bardzo długo. Nie tylko na prowadzącą. Co ważne. Jeśli pokochacie ten program, na pewno powstaną jego kolejne edycje i będzie można się do nich zgłaszać - skomentowała Koroniewska.

Teraz budować będzie Koroniewska. Co za wieści po zwolnieniu Dowbor z "Nasz nowy dom"
Joanna Koroniewska idzie w ślady swojej teściowej. Teraz to ona, tak jak wcześniej Katarzyna Dowbor w "Naszym nowym domu", będzie budować w telewizji. Właśnie ogłoszono szczegóły.


 
Oceń ten artykuł 0 0