Joanna Krupa złamała zasady "Top Model"? Uczestniczka nie mogła opanować łez

Joanna Krupa po raz pierwszy w historii "Top Model" uratowała kandydatkę przed eliminacją. Modelka przywróciła do show Michalinę, która po ogłoszeniu tego zalała się łzami. Jak na tę decyzję zareagowali widzowie?

"Top Model 11". Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu

W dwunastym odcinku "Top Model 11" widzowie byli świadkami zaskakującej sytuacji. Choć to Michał Piróg kojarzy się z przywracaniem uczestników, to Joanna Krupa po raz pierwszy w historii programu uratowała kandydatkę przed eliminacją. Modelka przywróciła do show Michalinę Wojciechowską.

Jesteś my favourite (moją ulubienicą - przyp. red.). Kocham cię ponad wszystko. Jest mi bardzo przykro, że dostałaś tylko jeden pokaz, ale sumienie nie dałoby mi spać dzisiaj wieczorem, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś przywracam. Jesteś moim głosem, jesteś safe (bezpieczna - przyp. red.), bo chcę cię zobaczyć na fashion weeku

– powiedziała Krupa.

Gdy jurorka ogłosiła swoją decyzję, twarz uczestniczki zalała się łzami. Michalina wyraziła Joannie wdzięczność za danie jej drugiej szansy na pokazanie się z jak najlepszej strony.

"Top Model 11". Joanna Krupa złamała zasady show? Widzowie: "To są jakieś kpiny"

Wśród widzów pojawiły się spekulacje, jakoby członkini jury złamała regulamin programu. Okazuje się, że zasady show dopuszczają taką możliwość, choć nigdy wcześniej jej nie wykorzystano. Fani "Top Model" nie są jednak zadowoleni z takiego obrotu spraw. Wielu z nich po emisji odcinka dało upust swoim emocjom w komentarzach zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Po co ją przywróciła? PORAŻKA! To są jakieś kpiny. Zwrot akcji na miarę "Top Model"

Niesprawiedliwie dla reszty uczestników, dziwne "nowe" zasady

Beznadzieja. Takie faworyzowanie zdecydowanie nie jest fair

Najgorsza decyzja w historii programu...

To jakiś żart

– czytamy we wpisach użytkowników sieci.

Z drugiej strony niektórzy widzowie mają nadzieję, że Michalina Wojciechowska awansuje do finałowego odcinka.

"Top Model 11". Do finału trafia cztery osoby? Kiedy oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się finał jedenastej edycji "Top Model". W grze wciąż pozostaje sześcioro uczestników, a przed nami ostatni odcinek fashion weeka, który zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu. Część telewidzów już zastanawia się, czy w związku z tym finał show będzie czteroosobowy, a nie – tak jak zwykle – trzyosobowy. Czy tak się stanie? O tym dowiemy się za dwa tygodnie, 7 grudnia 2022 roku, gdy stacja TVN pokaże finałowy epizod jedenastej edycji "Top Model".

Michalina Wojciechowska w programie "Top Model", fot. Bartosz Krupa/TVN

"Top Model 11". Maciek i Michalina są parą? Między nimi mocno iskrzyło
Wszystko wskazywało na to, że Maciek i Michalina z "Top Model" mogą zostać parą. Czy tak się stało? Okazuje się, że po nagraniu odcinków ich relacja mocno się zmieniła.

Oceń ten artykuł 4 9

Ogólna ocena Joanna Krupa złamała zasady "Top Model"? Uczestniczka nie mogła opanować łez to: 30% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze