Joanna Liszowska z nową fryzurą! Gdzie podziały się jej loki?!

Wyobrażacie sobie Joannę Liszowską bez burzy loków? Właśnie taki kadr trafił do mediów społecznościowych i wywołał spore zamieszanie wśród internautów śledzących jej profil! Co ciekawe, wśród komentarzy pojawiły się słowa uznania, ale nie tylko...

Joanna Liszowska i nowa fryzura


Krótka grzywka, proste, jasne włosy i uwodzicielski wzrok – tak zaprezentowała się bohaterka ujęcia, jakie pojawiło się na instagramowym profilu Joanny Liszowskiej. Dopiero po chwili można zauważyć, że tajemnicza piękność, to właśnie… gwiazda serialu: „Przyjaciółki”! Joanna Liszowska podzieliła się bowiem z obserwującymi ją internautami najnowszą fotografią, na którym prezentuje swoje nieco inne oblicze. Burzę loków zastąpiła bowiem zupełnie inna fryzura, w której aktorka wygląda równie fenomenalnie!

Internauci komentują

Zdjęcie Joanny Liszowskiej w takim wydaniu nie mogło przejść bez echa! Pod wspomnianym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani aktorki nie szczędzili komplementów:

„Zjawiskowo”

„Piękna jesteś”

„Jaka grzywa, rewelacja!”

Z drugiej strony pojawiły się również głosy sugerujące, że Liszowska powinna jednak pozostać przy lokach:

„Pani Asiu, jest pani piękna w każdej fryzurze, ale loki są na ocenę 6”

– napisała jedna z internautek. W instagramowej galerii zdjęć Joanny Liszowskiej znaleźć można mnóstwo kadrów, na których – zarówno w wieczorowych kreacjach, jak i w domowej odsłonie – aktorka prezentuje się zjawiskowo. Tak trzymać, pani Joanno!

Joanna Liszowska śmiało eksponuje swój dekolt. Na kadrze widać również Adrianę Kalską i Hannę Śleszyńską!
Tym zdjęciem Joanna Liszowska z pewnością zwróciła uwagę niejednego internauty. Aktorka znana m.in. z serialu: "Przyjaciółki" wrzuciła bowiem do sieci...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze