Joanna Moro odsłoniła piersi. Na plaży nie była sama! Zachowanie aktorki podzieliło internautów [ZDJĘCIA]

Jeden post wystarczył do tego, by... podzielić internautów! Mowa o najnowszej publikacji Joanny Moro - aktorka pozowała bowiem na plaży bez stanika. W momencie wakacyjnego relaksu nie była sama...

Joanna Moro topless – Instagram

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro dołączyła do grona gwiazd wypoczywających na zagranicznych wakacjach. Aktorka znana z takich produkcji, jak m.in.: „Barwy szczęścia”, „Anna German. Tajemnica białego anioła” czy „Pierwsza miłość” wraz z bliskimi wybrała się na Litwę, meldując się na plaży w Połądze. To właśnie tam 37-latka rozłożyła ręcznik i postanowiła zażyć słonecznej kąpieli. Dbając przy tym o odpowiednią ochronę, aktorka nie zapomniała o odpowiednim kremie z filtrem, a moment nakładania kosmetyku na ciało został uwieczniony na wakacyjnych fotografiach. Na ujęciach wykonanych przez męża Joanny Moro widać, że ich bohaterka jest bez stanika, a wokół znajduje się sporo osób.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Internauci komentują nowe zdjęcia Joanny Moro z wakacji

W opisie do wakacyjnej galerii Joanna Moro odniosła się do chwilowego braku stroju, przy okazji poruszając kwestię wyglądu i akceptacji:

Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym. No i w tym momencie topless. Swoją drogą często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety (bez urazy panowie i panie). Grunt to lubić i akceptować swoje ciało.

Dość śmiała publikacja gwiazdy nie przeszła w sieci bez echa. W sekcji komentarzy rozgorzała dyskusja na temat takiego prezentowania się publicznie: podczas gdy jedni chwalili aktorkę, inni nie szczędzili krytyki:

Niesamowite jest to, że można mieć taką dużą świadomość swojego piękna, super!!!!

Pięknie.

Można kochać i akceptować swoje ciało jak najbardziej, ale czy to powód, aby pokazywać je wszystkim? Nie sądzę. I jakby nie patrzeć kobiece piersi bardziej przyciągają uwagę niż męskie.

Bez przesady ... ciało super, ale po co je pokazywać ludziom. Zwłaszcza, że dzieci są wokół… Niesmaczne.

A Wy, co sądzicie?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro w stroju kąpielowym położyła się na piaszczystym brzegu. Aktorka pochwaliła się hipnotyzującym kadrem z wakacji!
Joanna Moro dołączyła do grona gwiazd korzystających z wakacji. Aktorka opublikowała również zdjęcie przedstawiające ją w stroju kąpielowym. Efekt sesji fotograficznej intryguje!

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze