Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc w trudnej chwili. Mały Vincent bardzo cierpiał

Joanna Opozda nie mogła spokojnie spać od kilku nocy. Wszystko z uwagi na ząbkowanie, które rozpoczęło się u małego Vincenta. Gwiazda poprosiła swoich fanów o pomoc w trudnej sytuacji.

Joanna Opozda – życie prywatne

Joanna Opozda w lutym urodziła syna, który otrzymał imię Vincent. Ojcem dziecka jest Antoni Królikowski, z którym gwiazda wzięła ślub na początku sierpnia ubiegłego roku. Choć niedawno minęło 12 miesięcy od zawarcia związku małżeńskiego, to wiele wskazuje na to, że związek Opozdy i Królikowskiego wkrótce przejdzie do przeszłości. Aktorka, mimo przeciwności losu, realizuje się w roli matki. Niedawno poprosiła jednak internautów o pomoc w zwalczeniu potwornego bólu, który dotknął jej syna.

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc

34-latka w ostatnich dniach nie mogła spać spokojnie. Wszystko z uwagi na to, że u małego Vincenta rozpoczęło się bolesne ząbkowanie. Joanna Opozda próbowała wszelkich metod, aby uśmierzyć ból u swojego dziecka. Gdy wszystkie wypróbowane sposoby okazały się nieskuteczne, aktorka zwróciła się o pomoc do swoich fanów za pośrednictwem instagramowej relacji:

Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają :(

– napisała na Instagramie.

fot. Instagram/@asiaopozda

Na szczęście jej obserwatorzy nie zawiedli i podzielili się kilkoma metodami, które pomogły opanować niekomfortową sytuację. 34-latka poinformowała fanów, że Vincent czuje się już znacznie lepiej. Pomocne okazało się podanie leku w formie kropelek.

Wiedziałam, że obserwuje mnie dużo mam, ale nie miałam pojęcia, że aż tyle. Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Vincent czuje się lepiej. Te kropelki [...] naprawdę dają radę, także mogę je polecić innym mamom, które mają podobny problem

– powiedziała aktorka.

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc w trudnej chwili. Mały Vincent bardzo cierpiał

fot. Instagram/@asiaopozda

Ząbkowanie – czym jest?

Ząbkowanie jest nieodłącznym elementem rozwoju małych dzieci i rozpoczyna się w okolicach 6. miesiąca życia. Dzięki temu procesowi u pociech zaczynają wyrastać zęby mleczne. Niestety, ząbkowanie w wielu przypadkach jest bardzo bolesne dla niemowlaków. Gdy się zaczyna, maluszek może zacząć płakać bez łatwej do wskazania przyczyny. Jednocześnie dziecko jest osłabione, nadmiernie wydziela ślinę i często wkłada rączki do buzi, a dziąsła stają się zaczerwienione i opuchnięte. U niektórych pociech może wystąpić gorączka lub trudności z zasypaniem. Na szczęście istnieją domowe sposoby i lekarstwa, które pomagają dzieciom w zwalczaniu bólu przy ząbkowaniu.

Dominika Gwit zostanie mamą. 34-letnia aktorka jest w ciąży! [ZDJĘCIE]
Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski wkrótce zostaną rodzicami. Ciężarna aktorka radosną nowinę ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując tam...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze