Joanna Opozda w szokującym wyznaniu. "Oczekiwano od nas usług, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody"

Joanna Opozda podzieliła się z fanami poruszającym wyznaniem. Modelka opowiedziała na Instagramie o swoich traumatycznych przeżyciach sprzed lat. "Oczekiwano od nas usług, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody".

Joanna Opozda w poruszającym wyznaniu

Joanna Opozda podzieliła się ze swoimi fanami poruszającym wyznaniem. Modelka opowiedziała  o traumatycznych przeżyciach, z czasów kiedy miała 20 lat. Na jej instagramowy profil trafił zaskakujący wpis, którym gwiazda chce przestrzec inne młode osoby.

Moi drodzy, to nie będzie łatwy post, ale wierzę, że może wnieść wiele dobrego.
Chce się z Wami podzielić historią, którą przeżyłam w wieku 20 lat i która mam nadzieję, będzie przestrogą dla młodych dziewczyn.

Jak się okazuje, kilkanaście lat temu Opozda razem z koleżanką wyjechała do pracy do Francji. Niestety na miejscu okazało się, że była to inna praca, niż ta się spodziewała…

Byłam radosną dziewczyną, zyskałam pewność siebie, wierzyłam że świat jest piękny i stoi przede mną otworem. Być może z tego powodu moja czujność została uśpiona. Kiedy pewnego razu ktoś zaproponował mi i mojej koleżance (również modelce) pracę w charakterze hostessy we Francji, niewiele myśląc zgodziłam się.
Doleciałam na miejsce, gdzie miały odbywać się eventy. Wszystko wyglądało profesjonalnie, na lotnisku czekała taksówka, zakwaterowano nas w domku, w górach. Przyjechałam późnym wieczorem, więc od razu poszłam do pokoju, nie wdając się z nikim w dyskusje.
Następnego dnia dowiedziałam się, na czym mają polegać nasze obowiązki i... byłam w szoku. Oczekiwano od nas „usług”, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody. 

Polce na szczęście udało się uciec i wrócić bezpiecznie do kraju, jednak wydarzenia te odbiły się na jej psychice.

Fizycznie nie ucierpiałam. Do niczego mnie nie zmusili i do niczego nie doszło. Ale psychicznie było dużo gorzej…

Swoim wpisem Opozda chce ustrzec inne młode kobiety, by nie zgadzały się na pracę z ludźmi, o których nic nie wiedzą. Modelka apeluje do dziewczyn, by bardziej rzetelnie sprawdzały warunki swojej pracy i z ostrożnością podchodziły do zawodowych propozycji.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Joanna Opozda w szokującym wyznaniu. "Oczekiwano od nas usług, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody" to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.