Joanna Opozda w zupełnie innym wydaniu. Tak zaprezentowała się przed obiektywem! "Świetnie Ci pasuje" - komentują internauci [ZDJĘCIE]

Joanna Opozda wrzuciła do sieci nowe zdjęcie będące efektem sesji foto. Piękna aktorka zaprezentowała się w nieco innym wydaniu, co nie umknęło uwadze czujnych internautów. Jak skomentowali zmiany? Sprawdźcie!

Joanna Opozda i metamorfoza

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda stawia na zmiany! Aktorka znana z takich produkcji, jak m.in.: „Pierwsza miłość” czy „Barwy szczęścia”, a prywatnie mama małego Vincenta, opublikowała na Instagramie zdjęcie pochodzące z sesji zdjęciowej. Gwiazda pokazała je w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej. Uwagę internautów zwróciła także fryzura Opozdy, która przed obiektywem zaprezentowała się w nieco innym niż dotąd wydaniu. Dotychczas aktorka była wierna długim blond pasmom, a teraz wiele wskazuje na to, że nadszedł czas metamorfozy! Joanna Opozda wybrała bowiem ciemniejszy kolor, który dodał jej tajemniczości i uroku.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda zachwyca na Instagramie

Joanna Opozda w „nowym wydaniu” od razu zwróciła uwagę internetowej publiczności, zyskując mnóstwo wirtualnych „serduszek”. Także sekcja komentarzy szybko wypełniła się komplementami skierowanymi w stronę bohaterki ujęcia:

Nowy kolor włosów świetnie Ci pasuje.

Wow, zmieniłaś kolor włosów! Bosko!!! Piękna zmiana.

Bogini.

Joanna Opozda ma za sobą miesiące pełne zmian. W lutym na świecie pojawił się jej syn – Vincent, który od razu skradł serce pięknej mamy. Joanna Opozda dba o to, by wizerunek chłopca nie był publikowany w mediach społecznościowych, jednak od czasu do czasu „przemyca” urocze kadry z pociechą. Rodzinne fotografie przeplata ujęciami z pracy lub – tak jak w tym przypadku – hipnotyzującymi kadrami z sesji fotograficznych. Czy nowy kolor włosów zostanie z Joanną Opozdą na dłużej? Jaką publikacją aktorka oczaruje swoich instagramowych obserwatorów następnym razem? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda zachwyca, pozując w bikini. Zdjęcie z Vincentem porównała z archiwalnym kadrem! "Jedno się nie zmieniło"
Joanna Opozda "ładuje akumulatory" na wakacjach. Piękna aktorka właśnie wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie z wyjazdu, na którym pozuje w bikini. Wspomniany kadr, na którym znalazł się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze