Joanna z "Rolnik szuka żony" pisze o dziecku. Uczestnicy planują powiększenie rodziny?

Uczestnicy 8. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" - Joanna i Kamil Osypowiczowie - nie tylko są po ślubie, ale też doczekali się córki. Czy planują powiększenie rodziny? Bohaterka show odpowiedziała!

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” razem po programie

Kiedy będzie można oglądać nowy sezon programu: „Rolnik szuka żony”? Według zapowiedzi produkcji projekt powróci do regularnej emisji po wakacjach. Jak dotąd widzowie zobaczyli tzw. odcinek zerowy, w którym uczestnicy zaprezentowali swoje „wizytówki”. Kto przejdzie do kolejnego etapu? Tego na razie nie wiadomo.

Zamieszanie wokół jednej z uczestniczek nowego "Rolnika...". "Czego się nie robi dla sławy"
Nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony", który widzowie TVP zobaczyli w niedzielę, wywołał sporo emocji. Uczestnicy zaprezentowali swoje "wizytówki", a odbiorcy chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami. Jedna z kandydatek...

Czekając na 11. już odsłonę show, odbiorcy chętnie sprawdzają najnowsze informacje na temat bohaterów poprzednich edycji. Które pary przetrwały? Kto jest razem po programie? Czy partnerzy, zapewniający przed kamerami o swojej miłości, kontynuują rozwijanie relacji? Jeden z duetów tworzą Joanna i Kamil Osypowiczowie. Ich drogi przecięły się w 8. sezonie „RszŻ”, a dziś Asia oraz jej partner są już po ślubie i wspólnie wychowują córkę: Antosię.

Joasia Osypowicz od czasu do czasu aktualizuje swój profil w sieci, tym samym „zdradzając”, jak wygląda jej życie po programie. Ostatnio zorganizowała także sesję „pytań i odpowiedzi”. Poruszyła m.in. zagadnienie dotyczące powiększenia rodziny.

Joanna i Kamil Osypowiczowie z 8. edycji „Rolnik szuka żony”

Joanna i Kamil zostali rodzicami w październiku 2022 roku. Zarówno informacja o ciąży, jak i porodzie, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów „RszŻ”. Teraz partnerka rolnika otrzymała pytanie o to, czy chciałaby mieć więcej dzieci:

Czy planujecie w najbliższym czasie kolejne dziecko?

W odpowiedzi Asia Osypowicz wspomniała o planach na przyszłość, nawiązując do problemów zdrowotnych:

Dopóki moje problemy z tarczycą nie znikną, to nie myślimy o kolejnym.

Joanna z "Rolnik szuka żony" pisze o dziecku. Uczestnicy planują powiększenie rodziny?

Fot. Instagram @joasia.os

Oceń ten artykuł 0 0