Julia Sobczyńska pozuje bez biustonosza. Fanom opadły szczęki: "Mega" [FOTO]

Julia Sobczyńska dodała na Instagrama nowe zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza. Fanom na widok finalistki "Top Model" w takim wydaniu odjęło mowę. "Piękna" - piszą w komentarzach.

Julia Sobczyńska w dziesiątej edycji "Top Model"

Julia Sobczyńska wzięła udział w dziesiątej edycji "Top Model". W programie dla aspirujących modeli i modelek szybko zyskała uznanie widzów i jurorów, co pozwoliło jej na awans do finału. Uczestniczka walczyła o główną nagrodę z Nicole Akonchong i Dominiką Wysocką. Finalnie zajęła trzecie miejsce, zaś show wygrała Dominika. Mimo wszystko blondwłosa piękność wciąż rozwija swoją karierę w świecie mody i może pochwalić się bogatym portfolio. Prywatnie jest zaręczona z Judytą.

Julia Sobczyńska na Instagramie

Finalistka "Top Model" jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie zgromadził dotychczas prawie 50 tys. fanów, którzy codziennie wyczekują nowych postów. Julia Sobczyńska często dzieli się w sieci swoimi prywatnymi i zawodowymi poczynaniami. W wirtualnej galerii nie brakuje też zjawiskowych kadrów, na których uczestniczka programu modowego odważnie podkreśla kobiece wdzięki. Niedawno jedna z takich migawek ujrzała światło dzienne.

Julia Sobczyńska bez biustonosza

Julia Sobczyńska zaktualizowała swoją internetową bibliotekę zdjęć o czarno-biały kadr. Aspirująca modelka pozuje na nim bez biustonosza, a jej atuty przykrywają jedynie włosy. Fotografia opublikowana przez finalistkę dziesiątej edycji "Top Model" oczarowała internautów. Użytkownicy sieci błyskawicznie zwrócili uwagę na nowy post Julii i obsypali go komplementami:

Piękna

Mega

Przepiękna

Megaśnie

Bardzo ładnie

– piszą fani.

Zwyciężczyni "Top Model" bez biustonosza. Fani nie mogą oderwać wzroku. "Co za ciało" [FOTO]
Dominika Wysocka sprawiła, że internautom opadły szczęki. Zwyciężczyni "Top Model" wrzuciła nowe zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza. "Cudowna" - czytamy w komentarzach pod kadrem.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze