Julia Wieniawa bez stanika. "Ubrana w litery"

Julia Wieniawa doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów! Na jej Instagram właśnie wleciał gorący, wakacyjny kadr, na którym piękna aktorka zaprezentowała się topless! Pod zdjęciem z basenu, na którym Wieniawa zasłania się jedynie książką, sama przyznała, iż jest "ubrana w litery".

Julia Wieniawa bez stanika

View this post on Instagram

Ubrana w litery #sycylia

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Lato w pełni! Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej wakacyjnych fotografii, na których „znani i lubiani” dzielą się z innymi swoimi przeżyciami i pięknymi widokami. Ostatnio do ich grona dołączyła Julia Wieniawa, która postanowiła skorzystać z zaproszenia tanecznego partnera – Stefano Terrazzino. Już wiadomo, że para ta pojawi się jesienią w nowych odcinkach programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a przed treningami Wieniawa i Terrazzino postanowili złapać chwilę oddechu w pięknych okolicznościach. Młoda aktorka wybrała się na Sycylię, by wspólnie z tancerzem podziwiać uroki tego wyjątkowego miejsca. Nie zabrakło także chwili na błogi relaks w basenie, a fotka z tego momentu trafiła na Instagram Wieniawy. Uwagę przykuwa fakt, iż młoda gwiazda pozuje do fotografii bez stanika, zasłaniając się jedynie książką.

Ubrana w litery

– brzmi opis do wspomnianej fotografii.

Julia Wieniawa topless na wakacjach

Zdjęcie, na którym Julia Wieniawa zakrywa swoje wdzięki jedynie książką, nie mogło przejść w mediach społecznościowych bez echa. Aktorka zachwyciła fanów, którzy pozostawili mnóstwo komentarzy i „wirtualnych serduszek”:

Piękna!

Sztos zdjęcie,

Jaka czekoladka!

Olśniewająco,

Cudowna opalenizna

– to tylko kilka z mnóstwa słów, jakie pojawiły się pod zdjęciem aktorki znanej m.in. z „Rodzinki.pl”. Jak widać, Julia Wieniawa korzysta z wakacji, ile się da! Jak myślicie, czym jeszcze nas zaskoczy?

View this post on Instagram

la vacanza più bella! #friends #sicily

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

View this post on Instagram

Sicilia, Amore mio ?

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa na zdjęciu ze swoją nową miłością! Internauci są zgodni: "Pasujecie do siebie idealnie"
Julia Wieniawa opublikowała w sieci zdjęcie ze swoją nową miłością, które wywołało niemałe poruszenie. Ten widok może być sporym zaskoczeniem.

Oceń ten artykuł 2 8

Ogólna ocena Julia Wieniawa bez stanika. "Ubrana w litery" to: 20% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.
Komentarze