Julia Wieniawa hipnotyzuje w skąpym bikini. Baraszkuje na Bali. "Sexy" [FOTO]

Młoda aktorka urlopuje na Bali. Obecnie przebywa na Wyspach Gili. Jej niedawne zdjęcie zaskoczyło fanów. Artystka rozpaliła Internet do czerwoności! Julia Wieniawa spędza wakacje w towarzystwie znajomych i dzieli się w sieci wieloma kadrami z egzotycznego wypoczynku.

Hipnotyzuje w skąpym bikini

Julia Wieniawa słynie z intensywnego udzielania się w mediach społecznościowych… Rzesze fanów śledzą jej poczynania w sieci, dlatego celebrytka nawet będąc na wakacjach nie próżnuje. Aktorka zamieściła na swoim profilu zachwycające kadry pod osłoną nocy. Julia Wieniawa przycupnęła na plaży ubrana w skąpe bikini w kwiatowe wzory. W dłoni trzyma kieliszek z winem, a za jej plecami rozpościera się bezkresny horyzont i widok na Morze Balijskie skąpane w półmroku. Artystka siedzi tuż obok płonącego ogniska. Julia Wieniawa zachwyca naturalnością i brązową opalenizną. Jej fani oszaleli na punkcie tych wakacyjnych kadrów.

Baraszkuje na Bali

Internauci z entuzjazmem przyjęli urlopową sesję zdjęciową celebrytki. Julia Wieniawa znów dała swoim fanom powody do zachwytów, niedowierzań i burzliwej wymiany zdań. To nie pierwszy raz, gdy młoda gwiazda prezentuje ponętne wdzięki w mediach społecznościowych. Można rzec, że artystka bezgranicznie kusi i zniewala kokieteryjnymi pozami. Wielbiciele nie skąpili „płomiennych” reakcji i słów podziwu: 

Piękna i naturalna!

Śliczna!

Ogień!

Sexy jak zawsze.

Winko, ognisko super wieczorowy klimacik.

Ostatnie zdjęcie jak Hailey Bieber.

Opalenizna hot!

Julia Wieniawa na celowniku

To 23-letnia aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka. Zadebiutowała jako Paulina w serialu „rodzinka.pl” (2013-2020). Również zyskała rozgłos za sprawą roli Ady Michalskiej w serialu „Zawsze warto” (2019–2020). Jest także znana dzięki występowi w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii” (2018 rok). W 2020 roku zagrała główne role w produkcjach, takich jak: „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Julia Wieniawa była partnerką aktora Antoniego Królikowskiego (2017-2018) i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona (2019 rok). Natomiast w listopadzie 2020 roku celebrytka potwierdziła swój związek z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Czytaj też:

Julia Wieniawa: "Zrobiłam to". Decyzja aktorki podzieliła internautów
Wyjazd młodej artystki nie obył się bez sporej dawki wrażeń. Stresu i emocji dostarczyły Wieniawie: wizyta niespodziewanego gościa oraz decyzja, która, jak twierdzi, była spełnieniem jej...

Fani oniemieli! Julia Wieniawa pokazała swój imponujący apartament w Warszawie [FOTO] - Gwiazdy -
Jej życie osobiste jest pilnie śledzone przez rzesze wiernych fanów. Julia Wieniawa, to celebrytka, która ma stały kontakt z internautami. Dlatego artystka nie omieszkała podzielić się fotografiami...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Julia Wieniawa hipnotyzuje w skąpym bikini. Baraszkuje na Bali. "Sexy" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze