Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na ślubie! Do sieci trafiły romantyczne kadry spod kościoła!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki podbijają świat polskiego show-biznesu. To jedna z najgorętszych par wśród gwiazd młodego pokolenia! Zakochani mogą cieszyć się sporym gronem fanów, z którymi pozostają w stałym kontakcie poprzez media społecznościowe. Teraz na instagramowy profil 29-letniego aktora trafiły wyjątkowe kadry z ukochaną

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

O nich dużo się mówi! Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to dziś jedna z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani mogą cieszyć się olbrzymim gronem fanów, którzy z ogromnym zaciekawieniem śledzą ich życie, poprzez czujne obserwacje ich profili w mediach społecznościowych. Zarówno 22-letnia artystka, jak i 29-letnia aktor chętnie dzielą się ze swoimi wielbicielami odrobiną szczegółów ze swojego prywatnego i zawodowego życia. Teraz do internetowej galerii Rozbickiego na Instagramie trafiły wyjątkowo romantyczne fotografie!

Romantyczne kadry

Zakochani w weekend wybrali się na ślub swoich znajomych. Para zdjęciami w eleganckich stylizacjach pochwaliła się w sieci. Romantyczne kadry spod kościoła skradły serca internautów, którzy wprost oszaleli z zachwytu!

Pod słonecznymi fotografiami z błyskawicznym tempie posypały się wirtualne serduszka i komentarze. Użytkownicy sieci obdarowali parę niezliczoną ilością miłych słów!

Cudownie się na Was patrzy, dużo szczęścia!

Najpiękniejsi

Cudowni

Piękna parka

Przepięknie razem wyglądacie

Zgadzacie się?

Czytaj także:

Julia Wieniawa w stroju kąpielowym w Jastarni. Wzrok przyciąga opalone ciało
Nowe zdjęcia Julii Wieniawy zrobiły na jej fanach piorunujące wrażenie. Od sensualnych kadrów z plaży ciężko oderwać wzrok. "Ideał kobiety" - oceniają zachwyceni internauci.

Oceń ten artykuł 0 5