Julia Wieniawa kusi dekoltem. Pozuje bez stanika na balkonie [ZDJĘCIE]

Julia Wieniawa po kolejnych tygodniach intensywnej pracy wybrała się na urlop. Aktorka odpoczywa na jednej z hiszpańskich wysp i zdążyła pochwalić się w sieci pierwszym wakacyjnym kadrem. Zdjęcie zrobiło na jej fanach ogromne wrażenie!

Julia Wieniawa – role

Julia Wieniawa zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”. Wkrótce stała się jedną z najgorętszych postaci w polskim show-biznesie. Media od kilku lat rozpisują się o jej życiu prywatnym, kolejnych związkach i zawodowych przedsięwzięciach. 23-letnia obecnie gwiazda nie zwalnia tempa i występuje w kolejnych produkcjach kinowych i telewizyjnych. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w „Small World”, drugiej części „W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy „Jak pokochałam gangstera”. Wieniawa nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Równolegle rozwija karierę muzyczną i wkrótce zamierza wydać swój pierwszy album długogrający. Młoda gwiazda bierze też udział w kolejnych kampaniach reklamowych. Obecnie mało kto dorównuje jej popularnością.

Julia Wieniawa na Instagramie

23-letnia gwiazda tylko na Instagramie ma już ponad dwa miliony obserwujących. Wieniawa regularnie dzieli się z fanami nowymi wpisami i zdjęciami. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje swoją codzienność, dzieli się swoimi przemyśleniami i relacjonuje kolejne wojaże. Tegoroczny długi weekend majowy spędziła nad rzeką Narwią. Nie usiedziała jednak długo w miejscu i wkrótce wybrała się w kolejną podróż. Tym razem – zagraniczną.

Julia Wieniawa na urlopie

Julia Wieniawa odpoczywa obecnie w słonecznej Hiszpanii. Aktorka wybrała się na urlop na popularną wyspę Formentera. Choć nie jest tam długo, zdążyła już pochwalić się na Instagramie pierwszym zdjęciem. 23-latka udostępniła zjawiskowy kadr, który zachwycił internautów. Gwiazda pozuje na balkonie, wygrzewając ciało w promieniach słońca. Uwagę przykuwa głęboki dekolt. Wieniawa ma na sobie jedynie kusy top, pod którym nie było miejsca na biustonosz.

Piękna i seksowna

Coraz piękniejsza!

– komplementują fani.

Obserwatorzy docenili też kompozycję zdjęcia.

Fenomenalny kadr

Minimalizm tego zdjęcia jest nad wyraz urzekający. Wypoczywaj i czerp ze słońca

– piszą aktorce.

Oceń ten artykuł 5 29

Ogólna ocena Julia Wieniawa kusi dekoltem. Pozuje bez stanika na balkonie [ZDJĘCIE] to: 14% / 100%, uzyskana z: 34 głosów.
Komentarze