Julia Wieniawa odważnie odsłoniła ciało. Zapozowała bez bielizny [ZDJĘCIE]

Julia Wieniawa pochwaliła się fanom kolejnym efektem swojej niedawnej sesji zdjęciowej. Aktorka, promując swoją nową rolę, zapozowała jedynie w zwiewnej halce, która odsłoniła sporo ciała.

Julia Wieniawa – profil na Instagramie

Julia Wieniawa to od kilku lat jedno z najgorętszych nazwisk w rodzimym show-biznesie. 24-letnia aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola w serialu „Rodzinka.pl”, intensywnie pracuje na to, by wciąż utrzymywać się na szczycie. Swojej aktywności zawodowej nie ogranicza jedynie do aktorstwa. Ostatnio prężnie rozwija karierę muzyczną, do tego jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Tylko na Instagramie zgromadziła dotąd przeszło dwa miliony obserwatorów.

Julia Wieniawa odsłania ciało

Julia Wieniawa w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie i doskonale wie, co zrobić, by internauci i media nie stracili zainteresowania jej poczynaniami. Na Instagramie regularnie publikuje nowe posty, pod którymi zawsze pojawiają się setki komentarzy i dziesiątki tysięcy polubień. Nie inaczej było tym razem. 24-letnia gwiazda, choć obecnie skupia się na śpiewaniu, nie zrezygnowała całkowicie z aktorstwa. Niedawno pochwaliła się fanom, że wkrótce znów będzie występować w teatrze. Do tego w doborowym towarzystwie, bo u boku Adama Woronowicza.

Na potrzeby spektaklu „Gra”, którego premierę zaplanowano na 9 lutego 2023 roku, aktorzy wzięli udział promującej go sesji. Julia kilka dni temu chwaliła się w sieci krótkim zakulisowym nagraniem ze zdjęć, teraz natomiast udostępniła w sieci jedną ze zrobionych jej wówczas fotografii. Na zdjęciu główną rolę grają nagie plecy aktorki. Przesłania je jedynie cieniutki paseczek. Pod zwiewną halką, w której pozowała Wieniawa, nie było miejsca na biustonosz. Niezwykle zmysłowy kadr zapowiadający „Grę”, w której Julia wcieli się w postać Katji, zrobił na jej obserwatorach niemałe wrażenie.

Piękna kobieta. A sztuka zapowiada się mega!

Wow! Już nie mogę się doczekać spektaklu

Piękne zdjęcie

Cudowna

– ocenili jednogłośnie.

Oceń ten artykuł 31 97

Ogólna ocena Julia Wieniawa odważnie odsłoniła ciało. Zapozowała bez bielizny [ZDJĘCIE] to: 24% / 100%, uzyskana z: 128 głosów.