Julia Wieniawa opublikowała zwiastun kolejnego filmu, w którym zagrała. "Jesteś świetną aktorką!"

W 2020 roku do kin wejdą aż trzy filmy, w których zagrała Julia Wieniawa. Horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Small World" Patryka Vegi oraz "Sala Samobójców. Hejter" Jana Komasy. Zwiastun ostatniego z wymienionych trafił właśnie do sieci. Jego fragmentem pochwaliła się na swoich profilach społecznościowych sama Wieniawa. Będzie kolejny filmowy hit?

Pięć minut sławy czy prawdziwa kariera?

Julia Wieniawa zdecydowanie korzysta ze swojej coraz większej popularności. Korzystają z tego także reżyserzy, którzy chętnie zapraszają młodą aktorkę do swoich nowych produkcji. W 2020 roku do kin trafią aż trzy filmy z jej udziałem. Horror „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Small World” Patryka Vegi oraz „Sala Samobójców. Hejter” reżyserii Jana Komasy, którego „Boże Ciało” nominowane zostało do tegorocznych Oscarów. Fani Wieniawy mogli zobaczyć zwiastuny już dwóch pierwszy wymienionych pozycji. Teraz do sieci trafiła zapowiedź ostatniego.

„Sala samobójców. Hejter” – zwiastun

Fragmentem zapowiedzi  pochwaliła się sama Wieniawa, publikując go na swoim Instagramie. Fani młodej gwiazdy od razu zareagowali na nową rolę aktorki. W komentarzach pozostawili jej wiele miłych słów, wychwalając zarówno jej talent, jak i całą produkcję.

Naprawdę jesteś genialna.. Powinnaś częściej brać w takich filmach udział

TO BĘDZIE HIT!

Genialny zwiastun. Film zapowiada się mega

Cudowny ten zwiastun! Nie mogę doczekać się seansu. Takie prawdziwe życie po prostu, a Twoja rola to cud

To będzie genialny film. Świetna tematyka

Jesteś świetną aktorką!!

Jak myślicie, będzie hit?

Julia Wieniawa w negliżu w zwiastunie "Small World". Nowy film Patryka Vegi opowiada o handlu dziećmi
Patryk Vega opublikował pierwszą zapowiedź swojego najnowszego filmu. "Small World" ma być opowieścią o handlu dziećmi i osobistą "misją"...

Julia Wieniawa w horrorze. Pojawiła się zapowiedź filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt"
Julia Wieniawa zagrała w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", który trafi do kin 13 marca. To jeden z niewielu polskich horrorów, w którym występuje prawdziwa plejada...

Oceń ten artykuł 0 0