Julia Wieniawa pręży półnagie ciało. Na widok jej póz fanom odjęło mowę. "Szalejesz" [FOTO]

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami gorącą galerią. Fotografie, w których pręży ciało w rozmaitych strojach kąpielowych, promują nową linię jej marki odzieżowej. Na internautach największe wrażenie zrobiła jednak sama modelka.

Julia Wieniawa – kariera

Julia Wieniawa jest aktualnie jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie. Jej kariera rozpoczęła się od roli w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Później mogliśmy oglądać ją w kolejnych głośnych produkcjach: „Kobiety mafii”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”, „Sala samobójców. Hejter”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „Jak pokochałam gangstera”. Zagrała też jedną z głównych postaci w serialu „Zawsze warto”.

Wieniawa prężnie działa również na rynku muzycznym. W ubiegłym miesiącu premierę miała jej zapowiadana od wielu lat debiutancka płyta pt. „Omamy”. 23-latka chce skupić się teraz przede wszystkim na promowaniu swojej muzyki oraz na innych zawodowych przedsięwzięciach, dlatego postanowiła nieco odpocząć od aktorstwa.

Stawiam teraz na muzykę i nawet chyba wolę tę sferę muzyczną, bo czuję większą wolność artystyczną. (…) To nie jest tak, że zamykam się na aktorstwo i to już jest koniec, bo też lubię ten zawód

– mówiła niedawno w „Dzień dobry TVN”.

Julia Wieniawa w bikini

Julia Wieniawa oprócz występowania przed kamerą i nagrywania muzyki prowadzi też własną markę odzieżową. Początkowo w ofercie firmy Lemiss znajdowały się głównie stroje do jogi, jednak jej asortyment stale się powiększa. Wieniawa wystartowała właśnie z własną linią strojów kąpielowych. Promująca produkty sesja, która pojawiła się na instagramowym profilu młodej gwiazdy, zrobiła na jej fanach niemałe wrażenie. Uwagę obserwatorów przykuły zwłaszcza te kadry, na których 23-latka pręży ciało w niemal akrobatycznych pozach.

Ale zdjęcia!

Wow! Zjawiskowa

Piękna kobieta

Ogień!

Obłędnie wyglądasz 

Szalejesz 

– zachwycają się internauci.

Wieniawa natomiast zapewnia, że w jej kolekcji kostiumów kąpielowych każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Nasza pierwsza kolekcja strojów kąpielowych. Znajdziecie w niej zarówno dwuczęściowe jak i jednoczęściowe modele, które pasują na różne sylwetki. Jakość jest top of the top

– ogłasza podekscytowana.

Przesuń w prawo.

Oceń ten artykuł 6 31

Ogólna ocena Julia Wieniawa pręży półnagie ciało. Na widok jej póz fanom odjęło mowę. "Szalejesz" [FOTO] to: 16% / 100%, uzyskana z: 37 głosów.
Komentarze